Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hol lehet olyan eszközt/eszköz...

Hol lehet olyan eszközt/eszközöket kapni, és mi a neve, amivel zöldségeket, gyümölcsöket lehet vágni úgy, hogy azok az étel díszei legyenek?

Figyelt kérdés
Van a WS teleshopnak egy új terméke,a proV facsaró,annak a reklámjában láttam,hogy ajándékba adnak egy készletet,amiben van spirálvágó,zöldségvájó,stb..amikkel gyönyörű ételkölteményeket lehetett kreálni.Léteznek ezek az eszközök valamely boltban is?
2009. júl. 25. 14:15
 1/3 anonim válasza:
Lehet kapni, de nem tudom megmondani hol, mert nem vagyok magyarorszagi. Nagyon szepen jon ki a gyu,molcs vagy zoldseg, ha egy eles kicsi kessel kozepen vagod kette, de nem siman, hanem v-be. Felig vagod be, es ugy mesz vegig vele. Jol mutat, ha sultkrumplivagoval vagsz vekony szeleteket, es azokkal diszitesz. Lehet repat, almat vagy barmilyen kemenyebb gyumolcsot vagy zoldseget vekony hasabokra vagni es egy poharba tenni, viragvaza helyett az asztalra. Abrosztol es tanyerok szinetol fuggoen kell valasztani a poharbavalot.
2009. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne eszközt keress,hanem menj el egy könyves boltba és vegyél egy olyan könyvet ami zöldség gyümölcs faragással díszítéssel foglalkozik,rengeteg gyönyörű dolgot megtudsz belőle tanulni.
2009. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okés.Nem tudnál rá példát mondani?De majd beírom a keresőbe is!
2009. aug. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!