Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A nyers kruplibol a belsö...

A nyers kruplibol a belsö részét kiszedem, és oda raknék tölteléket. Mit tegyk bele?

Figyelt kérdés
gondoltam mäjra.....de valami tölteléket szeretnék bele csinälni,és aztän a krumpli tetejére sajtot és be a sütöbe....irjatok ötletet kéRlek!
2008. máj. 21. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Meg lehet csinálni darált húst bolognai módra. Vagy gombás májas töltelék. Én pont ma csináltam olyat, hogy a kikapart krumplit darált sonkával és főtt tojással vegyítettem. VAgy hússalátát is lehet bele tölteni. Szoktam még halas krémet is tenni bele. Millió féle variáció van. Barátnőm egysze káposztás tésztát töltött bele, nagyon finom volt. Rizses töltetlékkel is isteni:))))
2008. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Én besameles darálthúst szoktam, nagyon finom!
2008. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Én darálthúst szoktam beletenni, vagy ha nincs otthon hús, akkor főzök meg tojást, kiveszem a sárgáját, összetöröm, fehérjét ledarálom, majd a sárgáját és a fehérjét összekeverem majonézzel és ezt töltöm bele (a kivájt krumplit összekeverheted a tojással). Tehetsz hozzá petrezselymet is. Úgy finomabb.

Jó étvágyat!

2008. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Szoktam még olyat is csinálni, hogy a krumplinak nem a kalapját vágom le, hanem félbevágom, megtöltöm, összeillesztem a két felet és bacon szalonnával körbetekerem, megtűzöm fogpiszkálóval és úgy sütöm meg:)

ja, első válaszoló voltam.

2008. máj. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
sziasztok, elnézést, de kérdeznem kell. Megfőtt krumplival csináljátok mindezt, vagy nyers krumplival?
2008. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
En nyers krumplival szoktam es nalunk a gombas toltelek a meno,annak ellenere,h nem nagyon van oda a csalad a gombaert!:o)
2008. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Én főtt krumplival csinálom. Így tanultam, és ha darált húst teszek bele, azt is megpárolom.
2008. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a krumplit meg kell főzni héjában, majd lehúzni a héját kis darabot levágni az aljából, ez lesz a talpa. Azután kivájni és oda mehet a töltelék. Én a tölteléket is elkészítem készre, tehát megpirítom a darált húst, fűszerezem ízlés szerint, vagy lehet gombás is. Beleütök egy tojást és a kikapart krumplit villával összetöröm, azt is belekeverem. Ezzel töltöm a krumplit. Teszek rá tejfölt, sajtot ízlés szerint és úgy sütöm meg.

Ha nyers a krumpli, akkor nem valószínű, hogy a töltelék és a krumpli egyszerre lesz kész.

2008. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!