Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hány napig lehet enni azokat...

Hány napig lehet enni azokat az ételeket, amikben tejföl van (pl. főzelék tejfölös habarással, rakott krumpli)? Hűtőben van természetesen.

Figyelt kérdés
2012. nov. 21. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
3-4 nap.
2012. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
nekem 2 nap után már nem ízlik az ilyen étel, olyan állott lesz
2012. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy az első írja, 3-4 napig nyugodtan megeheted.
2012. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért az se mindegy hogy paprikás az étel vagy pld rakott krumpli.
2012. nov. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az sem mindegy hogy nyár vagy tél van e.Nyáron még hűtőben is hamarabb romlanak mint télen.Télen ha lefagyasztod őket sokáig elállnak de nyáron nem.Nyáron 2-3 nap után én nem enném meg de télen akkár 4-5 nap múlva is jók de ha mégsem tuti észreveszed rajtuk ha nem érzel sem fura ízt vagy fura szagot akkor még fogyasztható.De semmiképp ne tárold sokáig.Ha mélyhűtőben lefagyasztod akkor tovább is jó.De miért annyit akarsz főzni hogy egy hétig azt egyétek?! :)Pár nap nem gond
2012. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szándékosan főzök annyit, csak néha úgy jön ki a lépés, hogy 2 nap múlva még maradt egy adag, és nincs szívem kidobni, így megesszük a fiammal.

Köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 22. 12:55
 7/7 anonim ***** válasza:
a tejföl miatt 2-3 napig nyugodtan hagyhatod sima, de jól hűtő hűtőbe az ételeket, de a rakottkrumpli úgy megmerevedik 2 nap múlva, hogy átsütve sem finom, szóval én azt nem tenném el mondjuk harmadnapra.
2012. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!