Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zabpehely, méz, magvak,...

Zabpehely, méz, magvak, sovány husok, hal, túró, kefír/joghurt sok sok gyümölcs, zöldség, rizs, krumpli, leves, főzelék, víz de akkor mégis mitől?

Figyelt kérdés
Nem fogyózok ezeket eszem hogy tápláljam a szervezetem de egyszerűen nincs erőm, nem bírok figyelni szédülök állandóan ma is nem vettem észre hogy jön a busz és kiléptem elé, pedig figyeltem
2011. nov. 8. 19:33
 1/5 A kérdező kommentje:

mit tudnék szedni amitől tudnék figyelni, órán is azt veszem észre hogy csak nézek de nem fogom fel amit magyaráz a tanár, egyszerűen mintha nem is lennék ott, hazajövök kinyitom a füzetem és csak nézek hogy jéé ezt tanultuk, nem tudtok valamivitamint vagy valami készítményt amitől éberebb lennék és tudnék koncentrálni, figyelni az órán is és máshol is? pl tanulok egy dolgozatra 2-3 órát itthon tudom aztán a doga karó mert nem jut eszembe egyszerűen azt se tudom hogy előző nap mit tanultam meg

nagyon megköszönném

2011. nov. 8. 19:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vashiányod van, vagy túl keveset alszol, túl keveset mozogsz, nem vagy eleget friss levegön, túl melegben alszok és nem tudsz pihenni rendesen, stb.
2011. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe biztosan elmennék a dokihoz!Talán elküld vérvételre is, abból többet meg tud majd állapítani.Biztosan semmi komoly, csak ki vagy merülve, fáradt vagy.. De addig a vitamin is sokat segíthet.
2011. nov. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. kör - orvos.

2. kör - ezeket eszed, de eleget?

2011. nov. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

hát szerintem eleget legalább is éhes nem nagyon szoktam lenni

2011. nov. 13. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!