Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fehércsokit vettem 4 táblával,...

Fehércsokit vettem 4 táblával, hogy tudnék belőle méteres kalácsra bevonatot készíteni?

Figyelt kérdés
2 rúd süti lesz, kb 1 méter összesen és elég lenne ez a 4 tábla coski hozzá, illetve felmelegítem a csokit és mit adjak hozzá, vajat?

2012. dec. 19. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem bevonó csoki, akkor nem kell semmit adni hozzá. Ha az, akkor 10 dekánként egy kanál olajat.
2012. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem bevonó, csak annyira kevésnek találom ezt a 4 táblát erre a két hosszú rúd sütire:S és ha vajat adnék hozzá?..vagy csak simán felmelegítem és 4 táblának elégnek kell lennie?
2012. dec. 19. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Gőz fölött olvasztanám, nem melegíteném. A mennyiséghez nem tudok hozzá szólni.
2012. dec. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gőz felett megolvasztani a csokit és ráönteni a méteres kalácsokra.
2012. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég lesz rá, de ne egyszerre, hanem kétszerre olvaszd fel gőz fölött. vagyis előbb egyiket, majd a másikat vond be.

egy-egy kanál olaj, vagy 2-2 deka vaj mehet hozzá, hogy simulékonybb legyen, de gyorsan rá kell önteni, mert hamar dermed.

2012. dec. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!