Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Sajt tekercset szerettem...

Sajt tekercset szerettem volna készíteni, de csak egy nagy pacsmag lett belőle. Hogyan használhatnám fel?

Figyelt kérdés
A sajt valahogy nem úgy akart feltekeredni ahogy én akartam.Kidobni nem akarom.Be van töltve kolbásszal és tojással.

2012. dec. 31. 09:34
 1/3 anonim válasza:

Vágd fel nagyon apró darabokra a rosszul sikerült tekercset. Készíts pizzatésztát, nyújtsd ki téglalap formájúra, kend meg vékonyan pl pizzaszósszal, vagy valamilyen sajtkrémmel, majd szórd rá az apróra vágott nyesedéket és tekerd fel roló formára. Ezután éles késsel vágj belőle kb 2cm-es korongokat, tedd sütőlapra, szórd meg reszelt sajttal és süsd meg. Mehet a tekercsbe pl lila hagyma, vagy valamilyen paprika, gyakorlatilag minden, ami illik a kolbászhoz és a tojáshoz. Mutatós és finom lesz.

Jó étvágyat:)

2012. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! ez nagyon jó :)
2012. dec. 31. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szedd ki belőle a tojást és a kolbászt, és a sajtból készíts kis sajtkosárkákat: kistányéron elteríted, bedugod a mikróba míg megolvad, majd még melegen a közepébe állítol a csészét, vagy poharat, és a megolvadt sajt széleit felhajtod a pohár oldalához. Hagyod, hogy ott hűljön ki. Akármilyen kis falatkákat is pakolsz bele szilveszteri buliba, vagy vacsihoz, szerintem még jó lesz. Akár töltött tojásokat, akár kis kiflikarikák megpakolva a kolbásszal, tojás-karikákkal, mint a kis szendvicsek, és a sajtkosárkákban rakod tálcára.
2012. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!