Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehetseges hogy az egy...

Hogyan lehetseges hogy az egy honapja lejart toast kenyer nem peneszes es meg mindig puha?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak talàlgatni tudok. Talán a sok tartósító és egyéb hozzá adott dolgok miatt?!
2013. febr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Joshy Ca$h ***** válasza:
Fagyóba tartottad. Kivetted megmelegítetted.
2013. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felbontatlan csomagban, ha nem kapott levegőt, nem került rá penészspóra. Pluszba ezeket a csomagolt kenyereket teletömik amúgy is tartósítószerekkel. Ne edd meg, nehogy hasmenésed, ételmérgezésed legyen! :)
2013. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek a szekrényében 4 hónapja lejárt toast kenyeret találtunk, felbontatlan csomagolásban. Sehol egy penészfolt, és puha volt. Szóval köszönöm szépen, én inkább a szemben lévő pékségben vásárolok kenyeret, lehet kicsit drágább, de napi 3x sütnek helyben, és nincs telinyomva tartósítószerrel.
2013. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Anno igen régen anyám lelkendezett egy ismerősének a szovjet technológia nagyságán (kánikulában kb. 1 hétig hűtés nélkül felejtett egy zacskó nyers virslit, ami teljesen "fogyasztható" maradt). Válasz: "Ez azért van, te hülye, mert hús nincs benne, csak szója!"

No, szerintem a magyarázat itt is valami hasonló lehet!

2013. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyurmából volt!?...
2013. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állitólag szójatésztából (?), izesitőkből és mesterséges húsaromából. Nem tudom pontosan, én nem találkoztam vele. De, ha hasonlóra vagy kiváncsi, szerintem menj el akármelyik csiribiri multiba, és vásárolj olcsó kategóriás virslit vagy párizsit - a "száraz, tiszta élmény", azt hiszem, hasonló lesz!
2013. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!