Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan lehet és mivel egy...

Hogyan lehet és mivel egy tejszínhabbal körbekent torta oldalát egyenletesen és szépen díszíteni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit megdöntöd a tortát tálastól,és forgatod. Akkor tudod az oldalára rászórni a díszítést.
2011. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a tortát a grillezős mikróhoz kapott rácsra teszem, és ott diszítem. Kicsit magasabban van, és jobban hozzáférek.

Habzsákkal könnyű mintákat készíteni, vagy egyszerűen villával belerajzolni (pl.: hullámokat).

Ami még aránylag egyszerű, az a szeletelt mandula felvitele. Haladós,mert nagy.

De ha tortadarát használok, vag csokiforgácsot, akkor én is egy kicsit megdöntöm.


Üdv!

2011. máj. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:

Lánykámat láttam:

A "rusztikusra" habozott fehér torta oldalára kakaóport tett.

Egy kis leves habozó szűrőt kakaóba mártva, egyszerűen ráfújta a port a torta oldalára.

Meg tudod nézni a "dobostorta.mindenkilapja.hu" oldalon.

2011. máj. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csokiforgáccsal, kakaóval, kókusszal, hasonló kis súlyú dolgokat csak rá kell fújni, a többit megdöntve szórni.
2013. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!