Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik virslit nem vennéd...

Melyik virslit nem vennéd meg? Amivel már ráfaragtál? Rossz íz, büdös?

Figyelt kérdés

Nekem ez az Orsi,lehet,hogy csak én vagyok igy vele de amit még 2-3 éve árultak az szerintem megfelelet minőségileg. Idé 3 szor vettem ,és fura ize,volt és büdösnek is éreztem.

Az első zacskóval ,úgy voltam,hogy ez előfordulhat,de másik 2 is az furi volt. Pár hónap különbséggel vettem .


2011. dec. 29. 15:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
A szlovák cuccokból és a Hercsi virslijéből nem fogok soha többet venni!
2011. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Mi le voltunk égve a párommal anyagilag, úgyhogy kipróbáltuk a tesco saját termékét (a színeset, meg a value terméket is) nagyon rossz volt, csak elrontotta a kaját is.


Én azokat sem szeretem, amin műbél van és le kell húzni róla főzés után. Olyan mintha csak az tartaná össze.


A roppanós névvel illetett virsli a legjobb, meg a pennyben van egy egész jó (aránylag jó áron- legalábbis szerintem) ínyenc virsli a neve.


Amúgy mi itthon most beszélgettük, hogy a mostanában kapható virslik egyre silányabbak...

2011. dec. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
A hosszú bécsi virslit pultból soha többé, olyan kakaszaga volt, hogy most is felfordul a gyomrom ha rágondolok, pedig kinézetre nem látszott rossznak és elég drága volt, ezen kívúl az összes olcsó virsli valami műcucc, tele fura ízesítővel, amit nem szeretek.
2011. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Azt, amit a pultban szoktak kimérni, az a "névtelen" virsli, az elég pocsék.Vizes, szétesik, fura íze van.A többivel nincs különösebb bajom.
2011. dec. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlani tudom a falni jó, a reál füstölt és a füstli virsliket, amik csomagoltak, szerintem ezek a legfinomabbak.
2011. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
15:30: a műbeles virsliről főzés előtt kell lehúzni a héját. A végénél be kell vágni és úgy.
2011. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
A tesco féle ömlesztett virsli tényleg hihetetlen gáz, mintha az ember a földről összesöpört papírt enné párizsival keverve. A füstli, vagy a bécsi roppanós elég jó.
2011. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

"azokat sem szeretem, amin műbél van és le kell húzni róla főzés után"


Nem mondod komolyan! A műbelet előstör le kell húzni és utána főzni!Miért főzöd ma műanyagot? Nem lesz ehető attól!

2011. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes hogy itt beszélnek ilyen rossz olyan rossz visliről de könyörgöm van 300 Ft-os meg 3000Ft-os virsli is!És van füstölt meg nem füstölt is! Nehogy már egységes legyen!
2011. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Spar S budget undorító!
2011. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!