Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet olyan pizza-szósz...

Hogyan lehet olyan pizza-szószt készíteni házilag, melynek állaga olyan sűrű, mint a boltban kapható tubusból kinyomott? És a tejfölös változatot hogy kell?

Figyelt kérdés

2013. jún. 16. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de receptet biztos találsz a neten. Abban azonban biztos vagyok, hogy nem éri meg bajlódni vele, mert a boltban klassz pizzaszószt lehet kapni. A házi készítés rengeteg időt vesz el.
2013. jún. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is mindig a boltit használom, csak most elfelejtettem venni, ezért kérdeztem:)
2013. jún. 16. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Darabokra vágva megfőzöd a a paradicsomot, majd botmixerrel pürésíted. olyan sűrűre főzöd be, amilyenre szeretnéd.

fűszerek, bazsalikom, oregano, só, bors, ha kell pici cukor.

a tejfölt meg csak préselt fokhagymával kikevered és mehet is a feltétek alá.

2013. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lusta módra :D

Kis olaj, kis dobozos paradicsompüré, LIDL-s üveges pizzafűszer, kicsi édesítő (mert a paripüré elég savanyú), kicsi bors, össze sem főzöm, kikeverem, rákenem a tésztára, és mehet a többi hozzávaló.

2013. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!