Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van egy zacsi fagyasztott...

Van egy zacsi fagyasztott rántott csirkemellem, hogyan tudnám megsütni olaj és zsír nélkül? Ha csak simán berakom a sütőbe milyen lesz?

Figyelt kérdés

2014. febr. 23. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
szárasz: lesz a csirkemell alapból száraz. Tekerd be baconbe és süsd meg úgy.
2014. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Olaj és zsír nélkül sehogy!

De ha sütőpapír, vékonyan lekened olajjal, és a husit is vékonyan, úgy is megsül. AZ minimális olaj és nem lesz száraz.

2014. febr. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mustafa33 ***** válasza:

Ha nincs megsütve, akkor az még nem rántott.

De ha elképzelem a csirkemellet szárazon sütve, kirázz a hideg. Bár... lehet jó cracker belőle ☺.

2014. febr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is így szoktam, alufóliát rakok a sütőbe, vagy csak egy tepsit alá hogy a cucc arra csöpögjön, fentről lefelé irányítom a hőt és ~20 percre 220 fokon megsütöm. Kb 10 perc múlva meg megfordítom. Ja és semmi fűszert nem használok. Ha diétázol, vagy gyúrsz akkor ez tökéletes módszer, és szerintem tök finom is, nem tudom mit kell itt finnyáskodni...
2014. márc. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mustafa33 ***** válasza:
A Szerelempatak című filmben azt mondta a székely néni, hogy szárazon még a .... sem jó. ☺
2014. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!