Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit csináljak anyukámnak...

Mit csináljak anyukámnak reggelire?

Figyelt kérdés
Mindigis megakartam lepni anyukámat egy jó és finom reggelivel.De sosem tudtam úgy megoldani,úgy hogy felkeljek mielött ő felkel és csináljak neki reggelit.Tudnátok adni tippet hogy mit csinálhatnék neki?Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 30. 10:51
 1/5 supra01 ***** válasza:
Szia! Mikor akarod meglepni? Holnap? Akkor tudni kellene mi van otthon, miből lehet választani, ill. mit tudsz megcsinálni.
2014. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Polipeter ***** válasza:

tojás, hagyma, sonka vagy kolbász ha van otthon, akkor egy finom rántottát.

Tudod hogy kell elkészíteni?

2014. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapkérdések:

- mit szeret reggelire enni? (sós, édes, nehéz, könnyű)

- mi van otthon?

- mi az, amit meg tudsz csinálni?


Egyik kedvencem a sajtos-paradicsomos melegszenya. Minigrillben vagy összenyomós szendvicssütőben készül. Kenyér + margarin + nem túl vastagra szelt paradicsom + pici bazsalikom + sajt.

+ még egy szelet margarinos kenyér a tetejére, ha összenyomós szendvics lesz. Ha húsevők vagytok, mehet bele egy szelet sonka is. Sajtból valami viszonylag semleges ízű: pl. trappista, de én mozzarellával szeretem a legjobban. Bazsalikomból ér a szárított is. Ha minigrillben csinálod, előbb pirítsd meg a kenyeret, aztán olvaszd rá a margarint, majd fonnyaszd meg egy picit a paradicsomot, csak utána jöjjön rá a bazsalikom és a sajt.


De egy ilyesminek is örülnék: [link]

2014. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyonszépen köszönöm a kedves válaszokat! :)

Igazából már tudok tükörtojást avgy esetleg rántottát is csinálni! :)

2014. szept. 8. 16:11
 5/5 anonim válasza:
Ajanlom a Melegszendvicset zoldsegekkel,tukortojas kenyerrel,rantotta vagy még esetleg a toastot.:) nekem legalabbis ezek jottekbe
2014. szept. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!