Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Párolt zöldséget mivel fűszere...

Párolt zöldséget mivel fűszerezitek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 9. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Semmivel.
2014. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Vegeta, köménymag.
2014. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Vagy csak natúran esszük, vagy pisi sóval-borssal, esetleg még melegen teszek rá egy darabka vajat, az finoman bevonja.
2014. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Én egy csirkehús leveskockát szoktam tenni bele.
2014. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Soha nem használok sem vegetát, sem leveskockát, csak természetes fűszereket.

Só, bors, bazsalikom, vagy tárkony, vagy kakukkfű, vagy rozmaring, vagy ezekből 2-3. Attól függ, hogy mit készítek hozzá.

2014. nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Változó... vaj, különféle hidegen sajtolt olajak pl. mogyoróolaj, szőlőmagolaj, dióolaj...isteniek. Ezenkívül hozzáillő fűszerekkel, mikor mi! Petrezselyem, citrom, citromfű, rozmaring, bazsalikom, kakukkfű, oregánó, majoranna, curry, sáfrány, curry, szerecsendió, fokhagyma, metélőhagyma, tárkony...ami épp a főételhez és az adott zöldségekhez passzol.
2014. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Leveskocka kizárt.


Én olívaolajjal, gyömbérrel szoktam, illetve zöld fűszerekkel: snidling, kakukkfű, bazsalikom, oregánó.

És mivel imádom a fokhagymát, mindog bőségesen azt is párolok mellé.

2014. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vaj, só, bors
2014. nov. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

- tárkony, kakukkfű, rozmaring

- bazsalikom, oregánó

- curry (bár ezt csak akkor, ha hús is van benne)

- bors, só

- olívaolaj


Leveskocka meg vegeta kizárt.

2014. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyömbér, zöldfűszerek- rengeteg féle- persze, nem egyszerre mindet.Olajos magvak is szóba jöhetnek pirítva, persze csak módjával,és egy kis balzsamecet, amihez passzol.Kevés só, néha citromlé, ami jó tartást ad a zöldségeknek, hogy roppanósak maradjanak.
2014. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!