Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A zabkását lehet sósan is...

A zabkását lehet sósan is enni? Ti hogy szoktátok készíteni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Gyümölcsjoghurtba keverem, vagy mézes natúr joghurtba.


Néha mézes-fahéjas vízbe szórom, és felforralom. (1,5-2x annyi víz, mint kása) Utána hagyon, hogy hűljön és megszívja magát.

2015. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A legjobban en is gyumolcsjoghurtba keverve szeretem! Most telen elozoleg kiolvasztott fagyatott bogyosgyumolcsot es natur joghurtot turmixolok ossze hozza.

De van aki gyumolcslebe aztatja, van aki tejbezabit (tejbegriz helyett) keszit belole, van aki reszeltalmas-fahejas kasat. Rengeteg lehetoseg van.

Sosan meg nem probaltam. Talan kefirbe, korozottbe vagy sima turoba keverve megprobalhatod valamilyen zoldfuszerrel. :)

2015. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak sósan eszem, vízzel felfözöm és megsózom.
2015. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sósan én is úgy szoktam, hogy megsózom. Néha eszek hozzá főtt tojást, paradicsomot vagy kaliforniai paprikát, vagy van, hogy vágok rá pár szelet sonkát.


Édesen szoktam natúr joghurttal, mézzel, fahéjjal, kókusz reszelékkel, fehérje shakkel, itthon préselt alma vagy narancs lével, van, hogy reszelek bele citrom vagy narancshéjat is.

2015. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sósan még nem próbáltam, de valami jó ötletet szívesen veszek:)


én olyasmiket szoktam, hogy nutellás-banános, almás-mandulás-fahéjas, narancsos-csokis stb, de bármilyen gyümölccsel jó.

2015. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 1. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!