Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Főzéskor megmossátok a megpuco...

Főzéskor megmossátok a megpucolt hagymát mielőtt feldaraboljátok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 10:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de azt nem lehet elvitatni, hogy lemosva nem csípi annyira a szemet.

A nyers ,mosatlanul is tiszta hagymabelső természetesen antibakterializáló hatással bír, amit őseink is ismertek, ha nem is ezen kifejezéssel.

Az ősi házi praktikákban mindig meg lehet bízni, de azért nem kell szélsőséges hasonlattal hangsúlyt adni a véleményednek. Szerintem legalábbis.

2015. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, látom hogy sok embert megbotránkoztattam. De a hasonlat egyáltalán nem szélsőséges. Teljesen életszerű. És amúgy nagyon útálom a következetlenséget. Rengeteg olyan balga szabályt tartunk be a konyhaművészetben, amit kőbe vésett etalonnak vélnek egyesek, de ha szembesítjük más abszolút hasonló dologgal, akkor teljesen megmagyarázhatatlan, hogy ott miért úgy és csak úgy, és más esetben miért nem kell, sőt egyensen nevetséges - holott éppen ugyanaz a helyzet, ha pártatlanul, vagy tudományos szempontból nézed ...

Szóval ha a szamárságot elfogadom és megértő vagyok 100% a hasznosságom, de ha pellengérre állítom csak 23%, mert fáj az igazság, és megsértődtem. Értem én...

2015. jan. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha látszik a kosz megmosom!

Ha meg nem látszik, akkor minek mossam meg? ...

2015. febr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!