Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Egyszerű ételben segítség?

Egyszerű ételben segítség?

Figyelt kérdés
Párommal külön élünk, mivel még tanulok meg amugy is nem rég óta vagyunk együtt. Alkalmanként náluk szoktam lenni, ilyenkor főzök ami eszembe jut. Annyi a baj, hogy legénylakás, az öccsével és a bátyjával lakik együtt, igy csak nagyon alap dolgok vannak meg a hűtőben vagy a kamrában. Tudnátok esetleg recepteket (leves, tésztás ételek, bármi) ajánlani ami nem egy nagy "vásziszdász" és kevés alapanyag kell hozzá? Persze ha tudok és eszembe jut akkor be vásárolok de van amikor spontán kellene valamit összedobni. Köszönöm előre is! :)
2015. febr. 20. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

a kezdetek kezdeten, nalunk is ugyan ez volt a helyzet. kb semmi nem volt itthon kesz kajakon kivul . en ezt ugy oldottam meg, hogy mivel akkoriban a fozesben sem voltam jartas, elkezdtem fozocskezni, es idovel szereztem annyi rutint hogy tudjam, hogy a lenyeg a kovetkezo : mindig tartsatok otthon alap dolgokat, pl tesztat, krumplit, tojast, tejet, kenyeret .

amugy nagyon alap kajak:

sajtos -tejfolos teszta

dios / makos / lekvaros teszta

spagetti

rantotta

bundas kenyer

es az en szemelyes kedvencem volt, amikor meg nem volt jartassagom, de akartam valami " bonyolultabbat":

penne teszta, kigyo ubi, paradicsom, 30 dkg csirkemell, currypor, tej, liszt, so

megfozod a tesztat. feldarabolod nagyon aprora a zoldseget. a csmellet curryporral izesited es lepiritod. 2 evokanal lisztet 1 kiskanal olajon megfuttatsz, majd 1 deci tejjel felontod. a vegen az egeszet osszekevered.

2015. febr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Van a knorrtól vagy valakitől az csirkés papiruszos valami. Zöld zacsiban van 4 papír,abba berakod a csirkeszeleteket egyenként,és 5-5 percig sütöd egy serpenyőben,roppant egyszerű és nagyon finom. Kb 400 forint. Hozzá mehet rizs,vagy krumplipüré. Vagy édes-savanyú csirke is egyszerű.
2015. febr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kolbászos tarhonya. Mirelit spenót keménytojással vagy valami készen kapott panírozott - jobbhanemtudodmiből készült - tallérokkal.

Lecsó.

2015. febr. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legegyszerübb: paprikáskrumpli. Mehet bele (ha van a hütöben) kolbász, szalonna, sonka.

Rántották, omlettek 1000 féle variácioja. Mindenféle maradékot (ami

2015. febr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Folyt.:

Ami nem romlott) felvágottak, zöldségek, lepiritasz, rá a tojás.

Pásztortarhonya. Ha kell még tipp, nyugodtan kérdezz

2015. febr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm szépen! Egyenlőre elég lesz ennyi, ha már kifogytam az ötletekből írok! :)
2015. febr. 21. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
"Serpenyős pizza 10 perc alatt" keress rá a net-en, nagyon jó, hogy a hűtőben levő különböző maradékokat is el lehet vele tüntetni!!
2015. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!