Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért nem tudok palacsintát...

Miért nem tudok palacsintát sütni?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam már rengeteg tuti receptet, vettem egy külön palacsintaserpenyőt, próbáltam kevés olajjal (odaragadt), sok olajjal (tocsogott az olajban), mégse sikerül 10-ből csak 2 normálisra.

2015. márc. 7. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom gyártástechnológiai problémák lehetnek

az első mindig rossz, kicsit odaragadt kicsit zsíros de a többi már jobb

2015. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a palacsinta tésztáját, a masszát vagy sűrűre csinálod, vagy hígra.
2015. márc. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mielőtt kisütöd a tésztát, olvassz fel a palacsinta sütődben 15 dkg margarint, és ha már langyosra hűlt, akkor ezt keverd bele a lisztbe. Tegyél a lisztbe 3 darab tojássárgáját, tejjel hígítsd fel se nem sűrűre, se nem hígra. Utána a 3 tojás felvert habját keverd bele. Ezután merőkanállal tegyél egy adagot a palacsintasütőbe, majd a palacsintasütőt forgasd úgy, hogy a massza befedje a teljes méretét.
2015. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Alap a forró palacsintasütő. És sütni is magas hőmérsékleten kell
2015. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdjük azzal, hogy leírod hogy készíted. Adhatunk itt ötleteket, kb mindenki máshogy készíti, de amíg nem tudjuk te mit csinálsz pontosan, (esetleg mit rontasz el) addig kb felesleges ötletelni, hogy hol lehet a probléma.
2015. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy NORMÁLIS sütőt, én is így voltam ezzel, mióta jó minőségű a apalacsinta sütő, azóta bármilyen is a atészta, jóízűt sütök
2015. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!