Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy tudnék itthon sütni...

Hogy tudnék itthon sütni töltött palacsintát? Ezért a szörnyű palacsintaszerűségért van oda a lányom.

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 8. 19:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a terméket, de csokis töltött palacsinának tűnik.


Egyszerűen keverj sűrűbb, gofri szerű palacsintatésztát, öntsd a serpenyőbe, és amint egy kicsit megszilárdult, tegyél csokikrémet/nutellát/pudingot a tetejére, majd öntsd le egy adag friss tésztával. Amikor kicsit szilárdabb a teteje is, fordítsd meg. A tészta szépen egybe fog sülni.

2014. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán amerikai palacsintát süthetnél, majd raksz rá mogyorókrémet. Olyan ízű sosem lesz mint a bolti, mert ugye annyira természetes anyagokat ember nem szerez be.
2014. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"Olyan ízű sosem lesz mint a bolti"

Szerintem még rossz ízű is. :)


Kipróbálom, amit írtál, Első!

2014. dec. 8. 19:17
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudnál venni? Ezt a terméket a gyártó 3 év alatt fejlesztette ki.Nem hiszem,hogy neked sikerülne rögtön készítened egy ilyen tökéletes piskótaszerű töltött palacsintacsodát.
2014. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom vett már, ha ezért van oda a lánya?


Egyébként ha nem fontos, hogy kör alakú legyen, akkor készíthetsz egy nagyobb kör alakot is, amint írtam, ahogy az alja kicsit megszilárdult, megtöltheted, majd félbehajthatod, megfordíthatod, és félkör alakban össze fog sülni, nem muszáj új tésztát önteni rá.De ha fontos a kör alak, akkor csak úgy megy, mint ahogy az első kommentben írtam.


Sok sikert!

2014. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. dec. 8. 19:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Már azért sem lesz pont olyan íze, mint a boltban kaphatónak, mert az általad készített nem lesz tele mindenféle tartósítószerrel, és hasonló u.n. adalék-anyagokkal!!!


Egész biztosan jó lesz az amerikai palacsintából.

De ha először megsütöd a kis korongokat, és utána töltöd mint a Pilóta-kekszet, akármilyen töltelék zselatinnal, stabil krémet fogsz kapni.

2014. dec. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Úgy csináltam, ahogy javasoltad.

TÖKÉLETES LETT!!!

2014. dec. 9. 14:00
 9/14 A kérdező kommentje:
Amerikai palacsintából csináltam.
2014. dec. 9. 14:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó lett,lehet hogy én is kipróbálom.Melyik gofri receptet használtad hozzá?Mert a neten nagyon sokféle van.
2014. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!