Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tehetném ehetőbbé a túrót?

Hogyan tehetném ehetőbbé a túrót?

Figyelt kérdés
Edzés mellett szoktam fogyasztani, de már kicsit meguntam csak igy pusztán magába. Valami olyanra gondolok hogy ne kelljen hozzá cukrot keverni.

2015. júl. 25. 01:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez így elég nehéz lesz, mert mindenkinek más az ehető. Nem tudjuk a te ízlésvilágodat, de pl fűszerpaprikával.
2015. júl. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Ami nekem bejött, vízzel vagy kefírrel mixelni, és esetleg zabpehyet is kevergetsz bele.
2015. júl. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, szóval kis gyümölcs még bele.
2015. júl. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Natúr joghurttal kikeverni, vagy cukormentes gyümölcsjoghurttal. Vagy simán megszórod fahéjjal, de ízesítheted cukrozatlan kakaóporral, vagy kókuszreszelékkel. Én olvastam már olyat is, hogy ráütni egy tojást és be a mikróba. Ilyet egyszer ettem, rosszabb volt mint magában...
2015. júl. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


Nézz szét ezek között, egész biztosan találsz ötletet!

2015. júl. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Körözöttnek: só, pirospaprika, vöröshagyma, esetleg bors. Ha bolti túró, akkor kell bele tejföl is, mert ehetetlenül száraz másképpen.
2015. júl. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Vegeta ételízesítővel.
2015. júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Só, petrezselyem.
2015. júl. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

En egy kis tejfollel teszem kremesse,majd teszek bele steviat,vagy eritritet(nullkalorias),meglocsolom pici citromlevel.En igy fogyasztom,amikor mar megunom en is a sima turot :D

23L

2015. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze a főtt tojás sárgájával + pici tejföllel símára kavarni, és ízesítéssel visszatölteni a tojás félbe vágott fehérjébe, tetejére egy kis tejföl + reszelt sajt = mikró.
2015. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!