Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tehetném ehetőbbé a túrót?

Hogyan tehetném ehetőbbé a túrót?

Figyelt kérdés
Edzés mellett szoktam fogyasztani, de már kicsit meguntam csak igy pusztán magába. Valami olyanra gondolok hogy ne kelljen hozzá cukrot keverni.

2015. júl. 25. 01:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Zöldfűszerek, citrusok, más gyümölcsök vagy zöldségek? Bazsalikom, oregánó, citrom vagy narancs vagy lime leve, rozmaring, petrezselyem, só, bors... egy kis hagyma vagy avokádó bele?


Eperrel, barackkal, áfolyával vagy bármilyen más gyümölccsel összeturmixolva? Én sosem teszek bele cukrot.

2015. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A) Gyümölcs cukor sem felel meg? Gyümölcsöt szoktam bele tenni. 1/4kg túróhoz 2-3 barackot beleaprítok, és teszek hozzá vagy natúr joghurtot, vagy 12%os tejfölt.


B) Paprika, kömény, póréhagyma, kaliforniai paprika --> Fincsi kőrözött lesz belőle.

2015. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
En imadom sultszalonnaval. De szoktam tejfollel es metelohagymaval is keverni. Korozott is keszulhet belole.
2015. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem egy kis natúr joghurttal és vaníliás fehérjével kikeverni/összeturmixolni. Ezen kívűl gyümikkel is nagyon finom tud lenni.
2015. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a sok gyors választ :) kipróbálok párat
2015. júl. 27. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!