Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A megmaradt sörtésztát ki...

A megmaradt sörtésztát ki lehet sütni úgy, mint a palacsintát?

Figyelt kérdés

Sütöttem hagymakarikát, de elég sok sörtészta megmaradt bekeverve. A rántott hús félét nem kívánjuk, így az most kilőve. A kérdésem, hogy meg lehet e ezt sütni magában, úgy, mintha egy sós palacsinta lenne?

Köszönöm!



2015. júl. 27. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egész biztos, csak esetleg a sürüségét kell kicsit változtatni, mert valószínüleg hígabban lehet csak palacsintát sütni belöle.
2015. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Majd mindjárt megpróbálom
2015. júl. 27. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden folyósabb tésztát képes vagyok kisütni úgy, mint a palacsintát :) Ha sűrűbb, akkor vastagabb lesz, az nekem nem baj, legalább nem kell olyan sokáig mellette állni akkor sem, ha sok anyag van.
2015. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) SIkerült. Kicsit olyan amerikai palacsinta jellegű lett, de nem baj, fokhagymás tejföllel, sajttal, vagy chilisen kiváló lesz szerintem.:)
2015. júl. 27. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!