Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Manapság megéri még anyagilag...

Manapság megéri még anyagilag otthon savanyúságot eltenni télre? Úgy hogy piacon megveszem a hozzávalót?

Figyelt kérdés
Ti szoktatok eltenni ? Gondolkozom rajta,csak attól félek sok pepecselés van csak vele,és többe kerül ha megveszem a hozzávalókat,mintha megvenném készen a boltban,ahol 1 üveg uborkát találok 230 Ft-ért,stb.
2015. aug. 13. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy megéri,ne a tescoba vedd meg az alapanyagot,hanem a piacon.

És. nincs sok pepecselés vele.

Pár éve vettem falun házat az előtt panelban laktam.

Már saját magamnak termelek meg mindent egész évben nem kell zöldséget gyümölcsöt vennem.

Ha kell pl adok csemege kukoricát ingyen,azt túltermeltem,nem tudom már hová lerakni.


F/28 Vas megye

2015. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam eltenni, szintén a piacon veszem meg, illetve anyósom ad szívesen a kertből, csak nem tudunk túl sokat menni, de mikor megyünk mindent kapunk, ami csak van.


Nem gondolkoztam, hogy árban megéri e, de ízben mindenképp.


27/N

2015. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első,nagyon kedves vagy,de fejér megyében élek :) Kicsit messze vagyunk egymástól :)
2015. aug. 13. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Olcsóbb valamivel, de ha nem unatkozó háziasszony/nyugdíjas vagy, akkor én nem bajlódnék vele. Pont azért, mert nem eszem kilószámra, azt a pár üveget amit megeszek egy évben meg nyugodtan meg tudom venni 199 ft-ért.
2015. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!