Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért nem úgy van, mint ahogy...

Miért nem úgy van, mint ahogy elő van adva?

Figyelt kérdés

Már a sokadik minőségi sütőt vásároljuk, de ugyan úgy odaég a tükörtojás meg a többi, mert rátapad.

Ilyen teflon bevonat meg olyan, aztán szart se ér.


2015. okt. 27. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Üdv ebben a világban... Sajna ez van, én sem láttam még tényleg nem tapadós serpenyőt.

De a kerámiaserpenyő zsírral okés, nekem ez így megfelel (sok serpenyő sehogy sem jó, olyanokkal már nem foglalkozom).


Ragasztót nem tudtam még venni, ami tényleg ragaszt. Azt mondják, mindent ragaszt? Még a papírt se igen. Csavarhelyettesítő (amit persze nyilván nem hiszek el)? A papírt még épp, de ennyi, egy selymet már nem tart meg a valami, amit fához akarok ragasztani... Pedig vannak bitang erős ragasztók, de venni még nem sikerült akár körvonalakban is jót. Kezdem elveszteni a magamba vetett hitet...


Sajna sok terméket nem a jó minőség jellemez. A reklámban pedig igyekeznek minél nagyobbakat mondani, megszokhattuk. Nincs ebben semmi különös.

2015. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:D

Igen, a ragasztó még ilyen.

Kössz a választ.

2015. okt. 27. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
A teflonra is kell zsiradék. Soha nem ragadt még le a tojás (sem, más sem). Bár a sütő meg a tükörtojás nem tudom hogy jön össze.
2015. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én szoktam sütőben is tükörtojást sütni, szilikon lapon, meg tefal serpenyőben, sose ragad oda, pedig minimális zsiradékot használok
2015. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tükörtojást próbáld ki mikróban (lefedve), ott tuti nem ég meg :)
2015. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!