Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyi ideig állnak el egy...

Mennyi ideig állnak el egy -18 fokos mélyhűtőben a különböző (nyers) húsfélék?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 10:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen, én pl. kis fehér ragasztható papírcsíkokra írom, akár főzve, akár nyersen teszem el.

Van is azoknak a papírkockáknak valami neve, de most nem jut eszemnbe.

2015. nov. 12. 14:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Èn direkt olyan zacskót veszek, amire rá lehet írni alkoholos filccel.
2015. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztalom, hogy a friss hús íze és élvezeti értéke csökken a fagyasztva tartás hosszával (#1-es vagyok). Szóval szerintem a marhánál azért van ilyen rövid határidő, mert a marhahús zamata, értékei csökkennek a legmeredekebben. Nem mindegy, hogy egy steak-et friss húsból, vagy kiolvasztottból csinálsz, és ezek szerint ha már egy éve a fagyóban van a marha, akkor csak levest érdemes csinálni belőle, húsételt már nem.

Nyilván a fagyasztóban -18 fok alatt még 2 évig is vidáman eláll anélkül, hogy megromlana. De élvezeti értékei bizonyosan sokat csökkennek.

2015. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!