Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy lehet hasznosítan egy...

Juhász László2 kérdése:

Hogy lehet hasznosítan egy nagy adag elrontott túrókrémet?

Figyelt kérdés
Szó van 900 g túróról, 500 g porcukorról, 2 csomag tesco-s fahéjas cukorról, 2 csomag expressz porzselatinról, 2 citrom héjáról, 1 vanília és 1 császárkörte aromáról. Ezeket összekevertem és túl híg lett ahoz, hogy házi túrórudit készítsek. miként tudnám ezt a masszát felhasználni?
2017. febr. 10. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra amire eredetileg is akartad csak tegyél még bele zselatint. Ha folyik mikor összekevered akkor szilikonformába öntsd ki, majd abban megtermed.
2017. febr. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán hagyod megdermedni, azután úgy megeszed.
2017. febr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Beletöltöd palacsintába vagy poharakba pl. összetört keksszel. Akár mindkettőt, mert ez tényleg rengeteg.
2017. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Elkevered joghurttal és fagyasztóba teszed, jégkrém szerű cucc lesz belőle. Mondjuk a 900g túróhoz fél kiló cukor eszméletlen soknak tűnik, nem rohadt édes?
2017. febr. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták,tedd bele palacsintába. Vagy arra gondoltam,hogy keverj hozzá darált kekszet és csinálj belőle túró golyókat.

Persze ebből az adagból rengetek golyót lehet csinálni.

Felezd el,csinálj golyót is,meg valami mást ,pl amiket előttem írtak,vagy palacsintába tedd. :) Biztos elég lesz a hétvégére az édesség. ☺

2017. febr. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy is túrórudit akartál, akkor olvaszd fel a csokit, simítsd sütőpapírra, tedd be a hűtőbe, megdermedés után törd össze kisebb darabokra, és aztán keverd bele a túróba: nálunk az egyik nagy kedvenc ilyen formában (egy szülinapi torta után kevertem össze a maradékokat, de azóta direkt így szeretjük).
2017. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#4/6 Mivel édes szájú vagyok, nekem nem, szerintem pont jó.
2017. febr. 11. 12:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcsös-túrós pohárkrém?
2017. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
túrós felfújt: belekeversz tojássárgáját, aztán kemény habbá vert tojásfehérjéket óvatosan, és tortaformában vagy muffinként megsütöd.
2017. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!