Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Kint felejtettem a sült húst,...

Kint felejtettem a sült húst, megehetem még?

Figyelt kérdés

Sima, fűszerezett, apróra vágott száraz csirkemell kint maradt éjszakára, kb. 12 órára, közvetlenül előtte készült el.

Ti meg mernétek még enni alapos átmelegítés után?


2017. febr. 20. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb. amikor este sütök másnapra, nálam is kint van ennyit, mert melegen nem rakhatom a hűtőbe. Viszont aludni kell, így reggel kerül be. Semmi baja nem lesz, hacsak nem félig átsült steakről van szó.
2017. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szabad ég alatt maradt volna még megérteném az aggodalmadat, de így nem. Nyugodtan lehet enni.
2017. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 nemcso ***** válasza:
100%
Átsütött hús, nyugodtan megeheted.
2017. febr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy semmi bajod nem lett tőle, ha meg "merted " enni :)
2017. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában munka után állok neki főzni és estére végzek. Mivel nincs időm kivárni amíg kihűl, ezért reggelig megpróbálom hűvös helyen tartani (előtér, erkély) meleg időben a "vízhűtéses módszert" alkalmazom. (A tároló edényt hideg vízbe teszem, amíg az étel ki nem hűl, ha a víz már meleg, kicserélem. Szükségmegoldás de működik.)
2017. febr. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 órára hagytam kint a konyhapulton egy fél grillcsirkét 22.5 fokban. Semmi baja nem lett.
2022. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!