Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A zabkásának nem lesz baja,...

A zabkásának nem lesz baja, ha fogyasztás előtti este megcsinálom?

Figyelt kérdés
Vitalis málnás zabkásást ha előző este megcsinálom és csak másnap eszem meg lesz bármi baja?
2017. jún. 1. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A Vitalist nem tudom, de a normál zabkása működik igy.
2017. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vitalist én sem ismerem de a normál zabot szokták így készíteni, "overnight oatmeal" pl. 1 rész zab, 1 rész növényi joghurt, 1 rész növényi tej, 1 rész gyümölcs, 1 rész olajos mag, én így szoktam :)
2017. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek, instant zabkása, felöntöd vizzel és kész
2017. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szottyattabb lesz, de semmi bajod nem lesz ha megeszed. Mondjuk én sem értem hogy mi értelme van. Én sima zabpelyhet szoktam venni, ha azt reggelizem akkor reggel főzöm meg tejjel és ízesítem gyümölccsel, kakaóporral, kókuszreszelékkel, satöbbi. Öt perc amíg elkészítem. Minek előző este?
2017. jún. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

00.49.


Talán azért, mert hidegen szereti. Én is jobban szeretem hidegen, mint melegen.

2017. jún. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
#4: A páromnak nem 5 perc a bő kiló zabkásájának az elkészítése. Nem nagyon sokkal több, de így is 5 körül kel, eszébe sincs főzögetni vagy enni itthon, öltözik, megy. 10 perc alvás is csodás számára akkor. No meg reggel annyira kába, hogy nem is tuti, hogy rájönne, hogy zabkását akart vinni munkába. Benyúl a hűtőbe, kiveszi a dobozt és kész. Totál megértem, hogy mindig este készíti a reggelijét.
2017. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Instant zabkása, hideg vízzel is 1 perc alatt kész
2017. jún. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!