Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tuleles kollegiumban? Segitseg...

Tuleles kollegiumban? Segitseget kernek, egyszeru sok tapanyaggal rendelkezo etelekhez.

Figyelt kérdés

Az eletem ugy valtozott hogy szeptembertol az elkovetkezendo evekben kollegiumban leszek. Fozni alig tudok, legalabb is a kreativitasom hianyzik hozza, ugyhogy segitseget kernek minnel tobb otlettel kapcsolatban, hogy ne haljak ehen :D

Szakacsnok es szakacsok, haziasszonyok, profik es kezdok, minden otletre kivancsi vagyok. Legyen ez a komment 400 oldalas. :D mentsetek meeeeg :D



2017. aug. 3. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem mondtad ki egyértelműen, de korlátozottak az anyagi lehetőségeid? És ha igen mennyire?
2017. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kollégiumról van szó - középsikola vagy felsöfok?


Fözni bárki tud, aki akar, a net tele van kezdöknek szóló oldalakkal.

2017. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Felsofok, anyagi kerettel szerintem megleszek mert sokat dolgoztam, szoval a megtakaritott penzemmel kihuzom egy darabig, uj munkaig. Mondjuk azert nem artana minnel olcsobban. #2 milyen oldalak, kuldesz linket?
2017. aug. 3. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tesztat főzöl ki,kulonbozo szoszokkal ízesítheted. Pl paradicsomos,spenótos,fűszeres,sajtos,túrós,prézlis..

Krumplibol ezerfele lehetoseg:sültkrumpli,krumplipüre,,paprikaskrumpli,krumplifőzelek,rakottkrumpli

Tojasbol,tükörtojas,omlett,toltott tojas....

Rizst ízesízheted sajttal,hússal,gombával,zöldségekkel.

2017. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
tészta +feltét...rántott parizer, rántott gépsonka, chilis bab, alapok (milánói bolognai)....darált húst nem nehéz szerintem megcsinálni a többi meg gyerek játék. Szomszédok c sorozat sláger étele a virsli pörkölt.
2017. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat :)
2017. aug. 7. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!