Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen konyhai géppel tudok...

Milyen konyhai géppel tudok itthon darált húst készíteni?

Figyelt kérdés
Csirke mellet kellene, szóval nem egy inas húst. Van Bosch aprító gépem, vajon az jó lehet?
2017. szept. 3. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Husdaraloval
2017. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy az előttem szóló is írta erre a célra a legalkalmasabb egy rendkívül fejlett konyhai gép, melyet a legújabb innovációs trendek hívtak életre, és a neve bizony nem más mint: húsdaráló. Tudom hogy a névből nehéz kikövetkeztetni hogy lehet vele húst darálni, de hidd el!:lehetséges.
2017. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Aprítóval is megoldható, vágd kisebb kockára a húst, úgy rakd bele, de rendszeres használatra húsdaráló kell
2017. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Jó az aprítógéped is hozzá, én is abba szoktam darálni a csirkemellet.


("A mell száraz, inkább zsírosabb sertéshúst darálj" típusú válaszok 3, 2, 1...)

2017. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A csirkemellet lehet apritoval "daralni".
2017. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Az aprító gépben inkább pép lesz belőle ,mint darálthús.

Inkább késsel aprítsd fel.

2017. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1 évesnek készült fasírt, teljesen jó volt az aprító. Én is attól féltem, hogy pép lesz, de nem.

Aki a húsdarálót írta, az gondolom felfogta, hogy a kérdés annak alternatívájára kérdezett rá :D

2017. szept. 3. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

"Aki a húsdarálót írta, az gondolom felfogta, hogy a kérdés annak alternatívájára kérdezett rá :D"


Lehet, hogy gondolatban a szándék ez lett volna. De leírva nem ez lett...

2017. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy lyukú sajtreszelővel :D Nem lesz könnyű és sokáig is tart, a végeredmény sem lesz a kívánt, de jó megoldás :)
2017. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!