Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Le lehet fagyasztani olyan...

Le lehet fagyasztani olyan levest, amiben rák és tejszín is van?

Figyelt kérdés

2018. jan. 26. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Én lefagyasztottam egy hétig.


Felmelegítve nem volt baja, csak a jellegzetes "hűtőíz" volt jelen, na meg persze nem volt friss.

2018. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Természetesen lehet, semmi baja sem lesz. Ha fogyasztás elött a normál hütöben olvasztod fel - azaz nem melegíted közben, akkor semmi eltérés sincs az ízében. Persze evés elött fel kell melegíteni, de akkor már nem befolyásolja az ízét.


A "jellegzetes hütöíz", meg csak ott van jelen, ahol nem rendesen takarítják az hütöt.

Nekem több mint 40 év alatt még nem sikerült itthon ilyet tapasztalni, pedig rendszeresen fagyasztok el mindenféle élelmiszert!

2018. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Férfi létemre örülök, ha a szobámat, udvart, garázst tisztán tudom tartani.


Nem vagyok igénytelen, de nem fogom havonta leengedni a fagyasztót. Gyerekkorom óta női munkát végzek, -kénytelen vagyok.

2018. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
65%
Persze. Az is meg fog fagyni, mint más.
2018. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen, mint ahogy a 2. irja. Lefagy tökéletesen.

Olyan nincs hogy jellegzetes hűtőszag, csak akkor ha nem takaritjátok.

2018. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!ment a zöld kéz mindenkinek.én sem értem a hűtő ízt,mivel ha a doboz amiben elrakom jól záródik,elvileg nem veszi át a szagot még akkor is ha lenne szaga a hűtőnek.ilyen nekem még sosem fordult .elő
2018. jan. 26. 13:30
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Női munka..., de megalázó lehet egy ekkora macsónak. Mindjárt megsajnállak.
2018. jan. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!