Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tudok "jól" olajban sütni?

Hogyan tudok "jól" olajban sütni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, egyetem miatt költöztem el otthonról.Eddig távol tartottam magam a konyhától, a mosogatást és az étkezéseket leszámítva.Nem élhetek egyfolytában gyors kaján, vagy rendelhetek minden nap valamit, mert csődbe megyek.Gondoltam neki állok szárnyaim bontogatásának főzés terén.Tea,puding és rizs megy már.Neki álltam venni gyors fagyasztott kajákat, amit elvileg csak olajban kell nem is sütni, hanem csak átmelegíteni, de valahogy sehogy se sikerül igazán.Tudnátok írni pár tippet totál kezdőknek amikre oda kell figyelni?
2018. júl. 22. 21:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm.Van sütőm is.Holnap majd még megpróbálok ügyeskedni valamit.
2018. júl. 22. 22:20
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudod ellenőrízni, hogy megfelelő- e az olaj hőmérséklete a sütéshez, hogy egy száraz fakanalat a serpenyő aljához odanyomsz. Ha buborékok szabadulnak fel az olajban a fakanál körül akkor kezdődhet a sütés.Ezután kicsit lejjebb kell venni a lángot, hogy a közepe is átsüljön.
2018. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%

Psszt.

Sütöpapir a tepsire, tepsü a sütöbe fél orára negyven percre és megsül q halrud pipifalat rántotthus és egyéb vacarék

Csak mondom olajon sporolás és az egészséged érdekében kevesebb olajat eszel. Bőrödet is megóvod.

De tényleg nem iifizetődő az étrend így de ha már ezt akarod kicsit ehészségesebven tefd

2018. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Oh, a pappírra nem is gondoltam, kipróbálom azt is!
2018. júl. 22. 23:26
 15/19 Sanella20182018 válasza:
58%
Ùram isten de tùlbonyolitsatok nek (hany fokos az olaj )jezusom !!!!! Figyelj azert nyers mert nagy langon sütöd !!! Meleg kell legyen az olaj de mikkor mar benne van ne süsd nagy langon közepes kb ès megis szurkàlhatod miközben sül , mind kètt felèt barnàra !!! Ha szeretnèl könyü recepteket szîvesen segitek nyugodtan irj ram privaltba ! 🙂
2018. júl. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%

21 éves vagy, pudingot, teát és rizset tudsz főzni, miközben aki tud olvasni, főzni is tud, sé tele a net receptekkel meg főzési videókkal?!


Ez valami vicc?!

2018. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Téged ez miért zavar, hogy itt tájékozódom? Itt már többször is segítettek gond nélkül, mint most, és nem fájt senkinek. Az építő kommenteket ismét köszönöm
2018. júl. 23. 19:48
 18/19 Sanella20182018 válasza:
Nem tudok neked vissza îrni privaltba nem tudom miert nem engedi?!
2018. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva fogalmam sincs. Telefonról írtam, de kétlem, hogy bármi köze lenne hozzá.
2018. júl. 24. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!