Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan/mivel lehet "olasz"...

Hogyan/mivel lehet "olasz" kávét főzni otthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem régen voltam Olaszországban, és annyira elragadtatott az ottani presszó, hogy azóta nem tudom meginni az instant verziót. Szeretnék venni egy jó kávéfőzőgépet, de nem tudnék méregdrágán, mondjuk a max limit 30-40.000 ft...

Sajnos nem értek hozzá, annyi a lényeg, hogy őrölt kávéból szeretném, olyan igazi krémesre, mint ahogy Itáliában főzik :) Esetleg jó márkákat tudtok?



2018. júl. 23. 17:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%

A 7-es válaszolónak közlöm, hogy a valódi eszpresszó Bialetti Mokába készül. Félig délolasz vagyok, itt élek, így tudom.


A kérdező nem a kamu "olasz" főzőket kereste, ahogyan azt a magyarok elképzelik.


A kotyogó és a Bialetti Moka pedig két külön dolog.

2018. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
9%

Ja, és nincs olyan sem, hogy "olasz pörkölésű" kávé.

Van pl. milánói pörkölés vagy szicíliai.

2018. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
75%
Van olasz pörkölésű kávé. Ezek a kávék jobban megvannak pörkölve. Markáns, de nem bántó keserűség,csokoládé,kakaó jellemzi, nagyon enyhe savakkal.
2018. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9%

13

Az olasz pörkölés tájegységenként változik, mint írtam. 11-12-es voltam.

2018. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos kérdező, neked nem lesz módod igazi olasz kávét inni, mert a félig olasz barátunk szerint olyan nincs is. Szóval legyél szíves pontosan megmondani, melyik régió, melyik településének melyik kávézójában készülő kávéhoz keresel főzőt.
2018. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Napoletana. Si basa sul principio della percolazione, ossia del lento passaggio di un liquido (acqua vicina al punto di ebollizione) attraverso un solido filtrante (polvere di caffè). È costituita da un serbatoio, forato nella parte superiore, in cui si incastra un cilindro cavo che funge da contenitore per il caffè macinato, forato sulle due superfici, e un ulteriore serbatoio per la bevanda dotato di beccuccio. Al momento del bollore, il vapore prodotto fuoriesce dal piccolo foro del serbatoio dell’acqua e avvisa del momento in cui spegnere il fuoco e capovolgere la cuccumella. A fuoco spento l’acqua che prima bolliva e ora si trova intorno ai 98° C percolerà attraverso il caffè raccogliendosi nel contenitore sottostante. Dopo un tempo variabile tra i 5 e i 10 minuti, in funzione della grandezza della caffettiera, il processo sarà esaurito e il caffè pronto per essere servito; in questo tempo, per evitare la fuoriuscita dal beccuccio degli aromi, è consigliabile apporre un coppetiello, piccolo cono di carta leggermente inumidita, all’apice del beccuccio stesso.
2018. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Genovában és Milánóban ittam egyébként :) nem kell ennyire komolyan venni! :D én csak zöld kezet nyomtam. Egyébként szerintem is nagy nyomáson főzték, de nekem is van olasz ismerősöm, aki mindig "kotyogüsban" csinálja meg istenire, na a baj az, hogy nekem arra nincs időm reggelente, meg szerintem nem is menne úgy, az olaszok így születhetnek, szóval mindenképp valami egy gombnyomós gépre lenne szükségem :) köszi!
2018. júl. 24. 22:38
 18/21 anonim ***** válasza:
73%

Privátban megírhatom milyen gépem van, de kezességet nem vállalok érte, nem egy világmárka.

Ha sima eszpresszót akarsz, s gyorsan, akkor 2 perc a teljes időtöltés vele. A nagy víztartály bármikor teletöltheted. Betöltöd a kávét, tamperrel (tartozék) jól lenyomkodod, alá teszed a csészét, s egy-két másodperc után jön is a forró, habos kávé. Ez a folyamat olyan 20 másodperc, szép aranybarna crema keletkezik a tetején.

Igazság szerint elő kellene melegíteni a gépet, ami annyiból áll, hogy egy adag vizet lefőzöl előbb a csészékbe, azt kiöntöd, s mehet bele a kávé. Így sem több az egész 4 percnél. Nem lesz olyan, mint az az olasz…

2018. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
11%
Kávézóban kell inni, jobban megéri.
2018. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A lényeg, olasz eszpresszót presszógéppel tudsz készíteni. De alternatív megoldásnak van számos, amit érdemes megpróbálni, például Top Moka Mini kávéfőző: [link]
2018. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!