Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tudtok mondani nagyon egyszerű...

Tudtok mondani nagyon egyszerűen elkészíthető ételeket? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Most leszek negyedik éve kollégista és bár van menzánk én nem nagyon szeretek oda lejárni, mivel tényleg undorító kaját kapunk..:D az utolsó két évben már nem is voltam menzás és nagyon egyszerű ételeket készítettem magamnak és hát rendeltem is egy csomót.. (pizza, készétel, stb.) De most úgy hallodtam lesz a konyhánkban sütő és ez egy új és nagy lehetőség az egészségtelen kajáról a jobb kajára váktáshoz:D tudtok olyan receptet írni ami nem olyan drága és finom? Igazából főzni tudok ugyh az nem baj ha bonyolult:D


2018. aug. 22. 16:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Utolsó mondatot furán fogalmaztam😅

*Igazából főzni tudok, csak általában ott nincs időm órákon át valamit sütni főzni, így inkább gyors recepteket kérnék..:D (fél órát még rááldozok, de többet már nem nagyon..)

2018. aug. 22. 16:15
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Carbonara, vagy szinte bármilyen olasz tésztaétel.
2018. aug. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Hamis brassói azaz mondjuk csirkehúshoz keversz brassói alapot plusz főzöl ki krumplit és egyberakod a kettőt mikor kész. Vagy akármilyen hús valamilyen zöldség körettel vagy zacskós rizs is csak 10 perc.
2018. aug. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Azt írod, lesz sütő. Hát mindennel együtt egyetlen egy egyszerű étel sem készül el fél óra alatt sütőben mindenestül. (Előkészület, stb.)

Tepsis krumpli, rakott dolgok, zacskóban sült húsételek, a lehetőségek száma végtelen.

Kedvenc: karikára vágott burgonya, nagyobb darabokra vágott hagyma, csirkecombok, vagy bármilyen csirkehús, gomba, fűszerek, olaj. Egyben megsütve nagyon finom. De ez sem fél óra. Csak sütőben sült ételek érdekelnek?

2018. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

- lecsó

- krumplis tészta - meg még ezerféle tészta

- rizseshús

- rakott ez-az

- főzelékek

- krémleves...

2018. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Ha tudsz sütni-főzni, akkor nem nehéz fél óra alatt összedobni valamit egy személyre. :D

3 szelet rántott húst egy bögre rizzsel pl. simán meg lehet ennyi idő alatt csinálni. Vagy bármilyen tésztát, pl. spaghettit, zacskós szósszal, vagy makarónit.

Leveseket, sült húst, sült krumplit, rántottát, omlettet, főtt tojást, bundás kenyeret, melegszendvicset, krumplipürét, párolt zöldséget...

De ott a nosalty.hu, szerintem azt pont be is lehet állítani, hogy max. 30 perces recepteket keressen neked.

2018. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Uh nagyon köszi a válaszokat! Valaki kérdezte, hogy csak sütős érdekel-e, de nem! Ha tudsz jó receptet jöhet bármi. Csak hát szerintem abból már mindent kipróbáltam, hisz koliban sütő nélkül két évet lehúztam, de remélem tudtok újat mondani abból is:D

Ment a zöld kész természetesen mindenkinek!!;)

2018. aug. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!