Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Nincs itthon citromom semmilye...

Nincs itthon citromom semmilyen formában, viszont van kiwim, ami kemény, jó savanyú. Teába jó lehet?

Figyelt kérdés
Teába ha azt rakok az hasonló ízt adna neki, mint a citrom? Próbálta már valaki?
2018. nov. 28. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivi nem helyettesíti a citromot, narancs, vagy mandarin nincs? Esetleg ha van gyümölcs tea otthon, némelyik savanykás.
2018. nov. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a kivi nem lesz olyan, mint a citrom.

Kiviízű lesz tőle a tea. Inkább a teába rumot tegyél, a kivit meg eszegesd mellé.

2018. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Savanykássága meg a c-vitamin tartalma miatt akartam beletenni. Magába nem birom megenni, olyan savanyú. Pedig 3 napja a konyhapulton van szobahőmérsékleten.
2018. nov. 28. 08:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Mandarinom nincs itthon. Erőm meg nincs még, hogy elinduljak boltba, majd talán kicsit később, ha jobban lennék.
2018. nov. 28. 08:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

De hogy csavarod ki?

2018. nov. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván nem lesz olyan, mint a citrom, de attól még bele lehet rakni teába, sok gyümölcsre igaz ez s írod, mást nem tudsz vele csinálni.

Nekem jó lenne, de nekem a teljesen üres tea is jó :) De citromíze csak a citromnak van, esetleg a többi citrusféle savanyúbb példányai tudnak valamit segíteni, ha valakinek nagyon citromoshoz hasonló kell, de még ők sem olyanok (savanyú mandarint próbáltam már, nem citrom, de ugye, mégiscsak rokon).

2018. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Vecsési savanyú káposzta sincs?

Nem hiszem el ezeket a kérdéseket!

2018. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Citrom ízű banááááááááán!
2018. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!