Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A grillcsirke megromlik hűtés...

A grillcsirke megromlik hűtés nélkül egy éjszaka alatt?

Figyelt kérdés
Gondolom meg. Párom hozott haza vagy 5 darabot (munkahelyről maradt), de ezt ma tuti nem esszük meg. A hűtőbe nem fér. Mélyhűtőbe tehetem, nem lesz baja másnap? Mármint kiolvasztva nem lesz fura íze?
2010. júl. 3. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Fagyasztani minden készételt lehet. Éjszakára kinnhagyni - pláne 30 fokban - na azt nem.
2010. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Semmi baja nem lesz egy éjszaka hűtés nélkül. Hogy milyen lesz a fagysztás után, nem tudom, de talán ehető.
2010. júl. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a mélyhűtöbe tedd be. Inkább legyen fura ize, mint hogy romlott legyen. Ilyen melegben nem szabad előlhagyni.

Majd meséld el milyen volt kiolvasztás után, tanuljunk belőle mi is.

Esetleg nézd meg nem tudsz-e valamit kivenni a hűtőből, aminek mindegy, , Pl. ásványvíz, gyümölcs. Azokat később is beteheted

2010. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igaz, akkor lehet kipakolok pár dolgot a hűtőből. Mindenkinek köszi!
2010. júl. 3. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha légmentesen bezacskózod, fóliázod vagy akár darabokra szedve dobozolod, és úgy berakod a mélyhűtőbe, semmi baja nem lesz kiolvasztás után. Nyaralásra gyakran szoktam előre elkészített és lefagyasztott ételeket vinni, hogy ne ott kelljen sütni-főzni és még sosem volt panasz a sültcsirkére sem.
2010. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mélyhűtőbe nyugodtan teheted,nem lesz fura ize!! Hűtés nélkül semmiképp se hagyd,mert ilyen 28 fokban nem igazán tesz jót neki...
2010. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Második vagyok. Lepontozhattok, de én KIPRÓBÁLTAM a grillcsirke kinthagyását. Kutya baja nem lett, nekem sem! ÉLehet ellene papolni!
2010. júl. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Én nem pontoztam le semmit. Végülis le lettek fagyasztva, majd meglátjuk milyen íze lesz. Egyet megbontottunk, mert a gyerekek enni akartak belőle, a maradékot meg persze kint hagyták, de nem romlott meg.
2010. júl. 4. 10:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sült hús nem romlik meg olyan gyorsan. Pont ezért szoktam sült vagy grill csirkét vinni magammal olyan helyre, ahová egész napra megyünk és ahol nem tudom hűteni az ételt. Még soha nem lett senkinek tőle baja.
2010. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!