Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Fagyasztott zöldség kiolvasztá...

Fagyasztott zöldség kiolvasztása, hogyan? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Olyan fagyasztott zöldséget vettem, ami egyben "téglalapként" van lefagyasztva.

Ha ennék csak egy részét szeretném most felhasználni, hogyan válasszak le belőle egy kisebb mennyiséget?



2019. júl. 2. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy

Egyben lehet csak, de ha a zöldség nem spenót vagy sóskapüré, esetleg tök, akkor kuka, mert kiolvadt a boltban és újrafagyasztották

2019. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Úgy zacskóstól ütögesd az asztal sarkához, annyit törj le belőle így fagyasztott állapotban, amennyire szükséged van, a többi mehet vissza a fagyóba.
2019. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
ejtsd le a földre
2019. júl. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én a földre nem ejteném le,se nem ütögetném az asztalhoz..anyámnak is volt ez a szokása,asztalhoz ütögette meg ledobta a padlóra,az asztalon is nyomot hagyott meg amíg ki nem tört két darabot a járólapból amit a fater 2 hónappal azelőtt rakott le a konyhába..mikor meglátta apám vizesruházni kellett meg bevett 1 nyugtatót..Vágódeszka,és ha van bárdod finoman le tudsz annyit választani róla amennyi kell.
2019. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Közben megkérdeztem 2 ismerősömet és a 4.-es válaszhoz hasonló ötletet kaptam.

Állítólag lehet kapni fagyasztott ételekhez való speciális recés kést, amivel levágok belőle egy akkora szeletet, amekkora nekem kell 👍.

2019. júl. 2. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
lehet alá tenni ruhát...+ jó xar járólap lehet
2019. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, igen, minden szar, ha nem rendeltetésszerűen használod, ugye? Mert a járólap arra van, hogy hozzábasszuk a dolgokat.
2019. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Most komolyan,miért jobb földhöz vágni bármilyen fagyasztott terméket is,mint vágódeszkán bárddal vagy egyéb éles eszközzel vágni,hasítani,leválasztani annyit amennyire szükségünk van?Miért?

Ruhát tenni alá..

Amúgy igen,szar Zalakerámia padlólap,több mint 4000ft/m²..Apám azért kapott majdnem infarktust,anyámnak csak 4 csirkecomb kellett de lefagyasztott együtt vagy 10-et,gondolta földhöz vágja..tényleg szenzációs ötlet.

2019. júl. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

A zöldségeket általában egyesével fagyasztják.

Ez már egyszer kiolvadt valamennyire és újrafagyasztották. Én nem használnám már fel semmire, még akkor sem, ha csak zöldség. Vagy pedig kapjon erős hőkezelést, mert attól, hogy fagyasztott, ha már felengedett egyszer, lehet tripla mennyiségű baci van benne.

2019. júl. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok!

Én kb. 50 dkg-os!! csomagokat rakok a fagyóba a leves zöldségekből, zöldpaprikából, hát ha azt az asztal sarkához ütögetem, szerencsére az asztal jól bírja.

Valóban nem mindegy, mekkora csomagot kell megbontani.

2019. júl. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!