Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Van más is aki nem szereti a...

Van más is aki nem szereti a a halászlét mocsáros ízü hallal, mint pl a ponty, hanem inkább harcsából/tengeri halból? Én ebből imádom, de nem tudom megenni mocsárízű halból.

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 15:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Dettó, bár nekem a harcsa is kifejezetten posványízű. :D A ponttyal együtt számomra a "nem fogyasztható" kategóriába tartoznak. :D
2020. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én sehogysem szeretem. Nyilván a ponty nem egy jó hal, zsíros, és nem kicsit, ehhez jön még hozzá az olajos lé. Undorító. Ez az én étrendemben nem felel meg, a sovány húsokat szeretem.


Szóval ja, így akár jó is lehetne egy harcsa, süllő, lazac, tonhal, stb... és ha még a recept is módosulna, hogy nem egy olajos zsírlével főzném ki... szóval ogazad van, hogy jobb is lehet az ízlésednek, de nem. Nincs értelme. Egyszerűen ezeknél a halaknál az a legjobb, ha megsütöd serpenyőben/olajban egy jó fűszerrel. Vagy akár egy tonhalkonzerv is még ezerszer jobb, mint amilyen halászlét lehet főzni belőle.


Szóval az a lényeg, hogy a halakat nem lehet úgy lerendezni, hogy az hal, mert ez olyan, mint ha az összes emlőst lerendezné az ember annyival, hogy emlős. Pedig bazira nem mindegy, hogy marhát, csirkét vagy disznót eszel. Ugyanígy a halaknál sem. A ponty egy zsíros hal, így csak annak jó, aki amúgy is szeret zsírban tocsogó ételeket enni.

2020. márc. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mustafa33 ***** válasza:
Teatyaúristen előző, mit szívsz? Térj átt valami jobb cucra, mert nagyon félrebeszélsz. Emlős csirke??? Olajban tocsogó halászlé ... Jaj devla szo kergyom?
2020. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!