Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik nemzet vagy népcsoport...

Melyik nemzet vagy népcsoport képviselői eszik a legundorítóbb ételeket?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem összességében meg általánosságban, hanem csak úgy hogy melyik nemzet vagy népcsoport menüjén található több olyan fogás, ami undorítóbb mint bármi más (élő állatok meg egyéb borzalmak)?

2020. okt. 8. 20:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

A korzikai casu marzu se kutya... :)))


[link]

2020. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Kinek mi az undorító, akik oda születnek és azt szokják meg, azoknak nem feltétlen az.
2020. okt. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%

Magyar szemmel nezve hatarozottan a kinai.

Most ne a magyarositott sarki kinai buferol beszeljunk, aki jart mar az anyaorszagban, tudja mirol beszelek 😩

2020. okt. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi számít undorítónak? Az iszlám vallásuaknak pl a disznó. Szóval ez inkább nézőpont kérdése...
2020. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%

Kína, de a Fülöp szigetek sem kutya.

[link]

2020. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én erdélyi vagyok, mi is megesszük a békacombot. Rántva. Tény, hogy 20 éve nem ettem. Gyerekkoromban árulták a piacokon, vedrekben, nagy zöld lapik között. Ma már nem, exportálják a franciáknak. Nekünk már nem jut belőle.
2020. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk hamuban sült pogácsa volt, az afrikai, ausztrál bennszülötteknél hamuban sült pondró... ízlés dolga.
2020. okt. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%

A békacombot egyszer kóstoltam, nem ízlett, de ettől még elismerem, hogy a maga kategóriájában ínyencség. De én végülis általában véve a halat sem szeretem, kivéve konzerv. A csigát megkóstolnám.

Dolgoztam kínai étteremben, ha nagyon kellene mondani olyan népet, ami számomra undorító ételeket eszik, őket tudnám említeni. Amitől a hideg kirázott, ha lepényhalat sütnek, a recept egyik legfontosabb része, hogy úgy kezdjék sütni, hogy még él, mert ez meghatározza az ízt és a zamatot.

2020. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
86%

Csigát ettem. Burgundi csigát, félkészen kaptam, csak be kellett tolni a sütőbe. Elkészített csiga volt, visszatöltve a házába, fokhagymás vajjal volt betapasztva a "bejárat". Miután megsült, ki kellett kaparni egy apró villával, és pirítóssal enni.


Nem volt rossz, de nem is vált a kedvencemmé. A csirkezúzára hasonlított az állaga és az íze is.

2020. okt. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
18-as vagyok. Lehet, hogy buggyant perverznek néztek emiatt, de én például szívesen megkóstolnék sütött-főzött rovarokat, és még esetleg a patkányhúst is megsütve. Ezek valamiért nem taszítanak.
2020. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!