Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Melyik nemzet vagy népcsoport...

Melyik nemzet vagy népcsoport képviselői eszik a legundorítóbb ételeket?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem összességében meg általánosságban, hanem csak úgy hogy melyik nemzet vagy népcsoport menüjén található több olyan fogás, ami undorítóbb mint bármi más (élő állatok meg egyéb borzalmak)?

2020. okt. 8. 20:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
67%

Aki azt az Angolt (na jó, UK) választ lepontozta, annak ajánlanám:


Skótok és a haggis is komoly helyezést érdemel. Mindenféle báránybelsőség van beledaraálva egy birkagyomorba.


Jellied eels - angolna kocsonya


Dandelion and Burdock - fűszeres, kb fülzsír ízű brit üdítóital

2020. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

#21 "Skótok és a haggis is komoly helyezést érdemel. Mindenféle báránybelsőség van beledaraálva egy birkagyomorba."

Ugyanez a mi disznósajtunk, csak disznóból, nem érzek érdemi különbséget.


Egyébként érdekes a kínaiak 100 napos tojása. Szép kék színe van. Nekem ízlett.

2020. okt. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%

Én haggist ugyan nem ettem, pedig jártam Skóciában.

Viszont én erdélyi vagyok, nálunk a bárány alap húsvétkor. És báránybelsőségből mi is készítünk finomságot a húsvéti reggelihez.


Sok hagymán ledinszteljük, teszünk hozzá kövér disznőhúst (hasat), hogy ne legyen száraz, ledaráljuk, és összedolgozzuk tejben áztatott zsemlével, nyers tojással, kockára vágott főtt tojással és sok petrezselyem zölddel. Nem birkagyomorba töltjük, hanem a bárány fátyolhájába csomagoljuk, úgy sütjük meg. Hidegen esszük hónapos retekkel és zöld hagymával.

2020. okt. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
61%
23: Ez székely vagy román recept?
2020. okt. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
84%
Eredetileg román. Vagy ki tudja? Csak mi egy kicsit változtattunk rajta. Az eredetiben például nincs nincs disznóhús. És főzik, nem dinsztelik. De nekem úgy száraz, és az íze is túl intenzív. Én így tanultam anyámtól, nekünk így jött be.
2020. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!