Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a baj a hawaii pizzával?

Mi a baj a hawaii pizzával?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 01:16
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
25%
Jönnek itt a hortobágyi palacsintával,a másik meg azzal kötözködött volna h a paradicsom rendszertanilag gyümölcsként van meghatározva...a palacsinta alapból édes,az hogy egy verziója sós nem magyarázat arra h egy alapból édes verzióval nem rendelkező ételen mint a pizza gyümölcs van.Igen a paradicsom termését gyümölcsnek tartja a szakirodalom ,de attól még a nagy átlag zöldségként használja.Annak h bort szoktak önteni a pörköltbe annak meg végleg semmi köze az ananászos pizzához.a pizza eredetijét soha nem ették édesen,ez csak pár évtizede terjedt el és nagy általánosságban nem is kedvelik,az olaszok meg konkrétan agyvérzés kapnak tőle,nekik ez olyan mintha nekünk lekváros rántott húst szolgálnának fel...
2021. ápr. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg nem kötözködésből írták ezeket,hanem inkább csak

eszmecseréből.

Én is csak a boros példámat csak emiatt írtam.

Ha valaki megírja,hogy rossz a példám és megmagyarázza,akkor elfogadom.


De kedves Lidlipú!


Most épp te beszéltél kötözködő hangnemben,"Hogy mert az olaszok ettől agyvérzést kapnak",meg "Annak semmi köze hogy bort öntenek a pörköltbe","Jönnek itt a hortobágyi palacsintáva".


Tehát kedvesen is megjegyezhetted volna a véleményedet.

2021. ápr. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az az egyetlen baj a Hawaii pizzaval, hogy nem rendel nekem vki minden pénteken 🍕🍕
2021. ápr. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
22%
Abban ugyan mi a kötözködés h a pörköltbe való bor öntésnek semmi köze egy sós kelt tésztára rakott konzev ananásznak?meg a palacsintával?igen lehet kapni nutellás lángost is de attól az már nem lángos...és igenis mivel olasz nemzeti étel ki lehet őket vele borítani ugyanúgy minthogy a spagettit sem tötjük darabokra főzés előtt...Mellesleg egy külföldi közvélemény kutatás szerint az ananászos pizza a harmadik legutáltabb pizzaverzió nem véletlenül...
2021. ápr. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
23%
2021. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
76%

Kulturáltabban is megjegyezhetted volna a vékeményedet.

Ennyi.

Egyébként a 12-es valaszomban is ezt akartam közölni veled.


"Mellesleg egy külföldi közvélemény kutatás szerint az ananászos pizza a harmadik legutáltabb pizzaverzió nem véletlenül..."


Ez még nem változtat azon,aki szereti.


Speciel én sem szeretem ezt,nekem olyan kisgyerekes,de ettől függetlenül mas meg imádhatja.

2021. ápr. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
23%
Ugyan mi volt kultúráratlan a véleményemben?!Leírtam h a válasznak semmi köze nem volt a kérdéshez.Káromkodtam?nem.Személyeskedtem?nem.Akkor most mit kell itt megsértődni?
2021. ápr. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
78%

Elkezdted,hogy itt mindenki csak kötözködik,erre meg te kezdtél belekötni,amit leírtam a 12-es valaszomba.


DE még mindig nem azzal van a bajom,hogy neked ez a véleményed,hanem aazal,ahogy előadod.

2021. ápr. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
20%
Na jó,elég a hisztiből...
2021. ápr. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
72%
Imádom a hawaii pizzát, az egyik legjobb dolog a világon 🍍🍕😀
2021. ápr. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!