Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a baj a hawaii pizzával?

Mi a baj a hawaii pizzával?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 01:16
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Egészségedre kedves 50.
2021. ápr. 7. 13:21
 52/58 kriszpo ***** válasza:
100%

Vannak olyanok, akik nem szeretik, ha a pizza a sós ízvilágtól eltérően édes. Ízélesk és pofonok. Én halottam már csokis pizzáról is, ami szerintem hülyeség, de mégis vannak akik szeretik és megeszik.

Ha szigorúan vennénk, hogy mit nevezünk pizzának, akkor csak és kizárolag a vékonytésztás nápolyi pizzát nevezhetnénk annak, de tudjuk, hogy ma már rengeteg féle létezik, különböző feltétekkel és ízvilággal és akkor még a tésztáról nem is beszéltünk.

A hawaii pizza nem tartozik a kedvenceim közé, de néha bevállalom a változatosság kedvéért. Baj, csak annyi lehet vele, ha rosszul készítik el vagy késve, kihűlve hozza a futár (ha egyáltalán kihozza)

2021. ápr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
70%
Akkor semmi extra, mert a többinél is pont ugyanez tud baj lenni, még a tejbegríznél is. Szerintem a szalámis a förtelem, mert eleve a szalámi egy förtelmes büdös valami kolbászutánzat. De a kolbász sem való pizzára, az a szétfolyt kolbasszagú zsír... borzalmas.
2021. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
86%

53!

Megnyugtatlak, szerintem még nem ettél finom, minőségi kolbásszal készült pizzát :D

2021. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
70%
Izé, elég jól ismerem a kolbászt, de speciel pizzára pont nem való. Az a vicc, hogy cukrozatlan palacsintában viszont űberfasza, de csakis a szárazkolbász.
2021. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim válasza:
90%
ízlések és pofonok igazából, van aki szereti van aki nem. Nekem speciel nincs vele különösebb bajom, de ha van más fajta azokból eszem inkább. Meg szerintem mindkét vélemény el kell fogadni, mindenki azt eszik amit szeretne :))
2021. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
83%
Semmi.
2021. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom vele. Finom.
2022. dec. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!