Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mi a baj a hawaii pizzával?

Mi a baj a hawaii pizzával?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 2. 01:16
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
77%

Na, hogy legyen normális válasz is: Én biztosan nem enném meg, ha nem muszáj. Egyszerűen nem fér bele a dolog a világképembe, és nagyon taszít. (Mondjuk az ananászt magát sem szeretem, de pl. cseresznyével sem enném meg a pizzát.)

Persze nem zavar, hogy valaki ezt pizzának hívja vagy, hogy jóízűen fogyasztja. Néha azért szoktam ezzel cukkolni az egyik barátomat, de ez egyáltalán nem komoly. :D

Azt meg egyenesen nem értem, miért vált ki egyes emberekből ekkora indulatokat a sós és édes keveréke. Az egyik legjobb étel amit valaha ettem, az az almával töltött karaj volt.

2021. ápr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
61%

Csak az, hogy istenien finom és ebből fakadóan is hízlal!


Én nagyon szeretem, szerintem az egyik legjobb ízösszeállítású pizza és lexarom, ha másnak nem ízlik.


Tégy te is így! :)

2021. ápr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
72%
Őszibarack még az ananásznál is jobb a pizzán :)
2021. ápr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
46%

csak hogy kiakadjatok:

még jobb, ha meggy is van rajta!

2021. ápr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim válasza:
83%
2 féle ember van.. aki nagyon szereti és aki utalja
2021. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim válasza:
77%

Úgy látom a válaszolók nagy része nem evett még meggyszószos sült húst vagy édes-savanyú csirkét. Az is sós-édes kombináció, semmi baj vele, nagyon finom.

De mondok jobbat: az én kedvencem a gombás pizza ananásszal. 😅 lehet fújolni, tíz éves koromban találtam ki és imádom az ízét még akkor is ha mindenki hülyének néz amikor ilyet rendelek.

Én pl a csípős dolgokat nem szeretem, mégse ugatok le senkit aki szereti, mert semmi közöm hozzá, hogy ki-mit eszik meg. Nagyon frusztrált ember lehet aki ilyesmin mérgelődik.

2021. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
11%
Az hogy szar.
2021. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem semmi baj nincs vele. Én az ananászt csak korlátozottan szeretem, pizzán mondjuk pont nem, de nem szólnék le senkit ha épp az lenne a kedvence.
2021. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
90%
Na és a bolognai pizza? Ugyan már, azért mert a szószt ráteszik? Ha ez lehet pizza, akkor ugyanennyi joga van a hawainak is pizzának lenni nem? :)
2021. ápr. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ezzel semmi baj. Akinek nem tetszik, nem eszi. Csak ne abból a konzervesből csinálják!
2021. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!