Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Angliaban vagyok, mit fozzek?

Angliaban vagyok, mit fozzek?

Figyelt kérdés
Aupair vagyok es szeretnem meglepni a csaladot. Nincs pirospaprikam. En rakott krumplira gondoltam, de itt nincs tejfol. Otletek? Surgos!
2010. szept. 27. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csináld besamellel.
2010. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pedig lehet itt kint is kapni piros paprikát(igaz nem olyan finom mint az otthoni ,de főzéshez megfelel) és lehet kapni tejfölt is..Én többnyire a Tesco-ba vagy a sainsbury-ben veszek tejfölt..Piros paprikát is lehet mindkét helyen venni,sőt a lengyel boltokban is..
2010. szept. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na az szuper, itt van mellettem a tesco, akkor tehat kapok. A tejfol milyen neven fut? Jo lesz a rakott krumpli? Vagy mas otlet?
2010. szept. 27. 15:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Gomba paprikás. Nekem olaszországban bejött ;)
2010. szept. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:20 vagyok

Én tegnap vettem pont tejfölt,mert tejfölös borsót csináltam nokedlivel..

Ha a tesco-ba keresed akkor lila kupakosat keressél méghozzá "soured cream" néven..Az a tejföl,és nagyon finom..Olyan 1 font körül van a nagy doboz..

A sainsbury-ben fehér kupakos,és pirossal van ugyanez rá írva..(az is finom)

2010. szept. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
csináljá palacsintát! :)
2010. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

madártej

bejgli

vargabéles

2010. szept. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szia! csinálj tokányféléket, abba nem kell pirospaprika.

csíkokra vágod a csirkemellet, a hagymát apróra vágod, olajon megdinszteled, rádobod a húst és hagyod, hogy kiengedje a levét. puhára párolod, időnként pótolod a vizet, hogy jó szószos legyen.ha van bacon akkor annak sütésével kezdd és arra tedd a hagymát, húst. gombával is lehet szaporítani, vagy más zöldfélékkel is.

tésztával, rizssel nagyon finom.

de, ha mégis találsz tejfölt, azzal is összekeverheted a ragut, a tésztát, és a sütőben , reszelt sajttal megszórva készre sütheted.

üdv

2010. szept. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

tegnap 15.20-as vagyok

Na sikerült tejfölt venned??

szia! csinálj tokányféléket, abba nem kell pirospaprika.

csíkokra vágod a csirkemellet, a hagymát apróra vágod, olajon megdinszteled, rádobod a húst és hagyod, hogy kiengedje a levét. puhára párolod, időnként pótolod a vizet, hogy jó szószos legyen.ha van bacon akkor annak sütésével kezdd és arra tedd a hagymát, húst. gombával is lehet szaporítani, vagy más zöldfélékkel is.

tésztával, rizssel nagyon finom.

de, ha mégis találsz tejfölt, azzal is összekeverheted a ragut, a tésztát, és a sütőben , reszelt sajttal megszórva készre sütheted.

üdv

Utolsónak.Nagyon jó kaját írtál..Hétvégén lehet ,hogy ilyet csinálok,csak az a gond vele,hogy elég drága ebéd lesz belőle..Azért kiszámolom,hogy megéri-e,ha igen akkor ez lesz a szombati ebéd..

Nagyjából már számolgattam és ha a hagymát és olajat nem veszem akkor is kábé 12-13 font körül lenne..Meg gondolandó..De finomnak hangzik..

2010. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szia tegnapi 15:21-es. örülök, hogy tetszik a receptem.

kiszámoltam nagyjából itthoni /tescós/ áron, leírom neked, hogy mennyire jön ki.

a recept 4-5 főre elég.

60 dkg csirkemellfilé 840 ft.

20 dkg bacon 400 ft.

50 dkg száraztészta 150 ft.

450 gramm mexikói zöldségmix 300 ft.

450 gramm tejföl 180 ft.

15 dkg trappista sajt 150 ft.

hagymát, olajat én sem számoltam, mert mindig van otthon.

tehát kb. 2200 ft-ra jön ki egy tepsi finom kaja.

hát, ha jól számolom, akkor kint ez a duplájára jön ki.

remélem egyszer azért kipróbálod.

üdvözöllek és jó egészséget kívánok Neked és többi kinnt dolgozónak is.

-e-

2010. szept. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!