Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Főzési alapanyagok Angliában?

Főzési alapanyagok Angliában?

Figyelt kérdés
Londonba költözöm nemsokára. Az érdekelne, hogy milyen magyar alapanyagokat hiányoltok ott és mivel szoktátok helyettesíteni őket, hol veszitek. Lehetőleg olcsón, mivel nem sok pénzem lesz, plusz ugyanezért nagyon kísérletezni se szeretnék. Pl. tudom, hogy nem nagyon van tv paprika, meg gagyi a pirospaprika, tejföl meg túró más, ilyenek.
2011. jún. 8. 12:40
 1/3 anonim válasza:
szia tejfol van tescoban lehet kapni az a neve soured cream bar amit az asdaban vagy a sainsburyben lehet kapni azok finomabbak szerintem. Turo inkabb lengyel boltban az angolok a cottage cheese-t hivjak annak de semmi koze a turohoz. A lengyel boltban az twarog neven fut. kolbaszt nem lehet kapni olyat mint otthon, tv paprika nincs, pirospaprikanak semmi koze az otthoni pirospaprikahoz, lencse, sargaborso fozelekfelekhez hozzavalok vannak. Daralt makkal es dioval meg nem talalkoztam, halak kozul pl ponttyal sem idaig. Egyebkent a tobbi dolog hozzaferheto, a lengyel boltban nagyon sok hasonlo elemiszer van mint otthon, erdemes benezni. Jah es petrezselyem gyoker sincs. Csak feher szinu repa ami nem ugyanaz. Engem is megtevesztett az elejen. A zoldseg zoldjet meg tudod venni a tescoban az van nekik. Remelem segitettem. :)
2011. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lemaradt: ha Londonba koltozol, ott egyebkent van magyar bolt bar nem a legolcsobb de esetleg erdemes felkeresni.:)
2011. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ekeke ***** válasza:
Lengyel és orosz bolt, ja.
2011. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!