Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Angliában ettem egy sötétbarna...

Angliában ettem egy sötétbarna :-) sütit, amit vajjal szoktak enni, rugalmas, tömör, nem túl édes. Mi az?

Figyelt kérdés

Mintha valamilyen kenyérnek ...breadnak neveznék, de ebben nem vagyok biztos! Hollandoknál is van egy ilyen süti.

Előre is köszönök minden hasznos választ!


2010. nov. 26. 19:16
 1/5 Tinker Bell ***** válasza:

Ez egy amerikai süti, de szerintem hasonlóra gondolsz! :


[link]

2010. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A brownie-t előszeretettel sütöm, sajnos nem ez az amit keresek. Nem hiszem hogy a fenti "sötétbarna" süti kakaós. Kb. fél kilós kiszerelésben árulták, szögletes volt formájában hasonlított, de kisebb volt mint egy formakenyér. De azért köszönöm, hogy válaszoltál!
2010. nov. 26. 19:46
 3/5 Tinker Bell ***** válasza:

Hmmm...akkor nem tudom, de azért még kutakodok, hátha találok neked valami használhatót!


=o)

2010. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm fáradozásod! Most találtam meg: malt loaf a neve :-)
2010. nov. 26. 21:08
 5/5 anonim válasza:
és finom?
2010. nov. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!