Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Mely nemzetek ételeit kedvelit...

Mely nemzetek ételeit kedvelitek a legjobban?

Figyelt kérdés
Jöhet bármi.

#specialitás #hagyomány #gasztronómia #különlegesség #nemzet ételei #sajátos ízvilág
jan. 28. 15:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Olasz, spanyol, kínai, japán, indiai, thai-i - meg ami éppen megtetszik. Nem kategóriákban keresek, hanem teljesen szabadon, leginkább alapanyagok szerint - van itthon valami, akkor rákeresek a neten. Magyar, német, angol, orosz nyelven keresgetek, mindig találok pár érdekes ötletet.
jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Az olasz kaják a legjobbak és a leghíresebbek is.
jan. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
50%
Sorrendben:Magyar,Olasz,Kínai....a többi nem hoz lázba.A török kaja nekem pl full szar,nem ízlik.
jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Mexikói és olasz.
jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
A sajátunkat.
jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Olasz és Kínai.
jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 Metionin ***** válasza:
100%
Olasz, kínai, görög de a magyart is szeretem, csak sok zsírosabb ételtől beteg vagyok.
jan. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
83%
Magyar
jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
34%
Magyar. Kipróbáltam más nemzetét is. Semmivel sem egészségtelenebb a magyar étel, sőt. Változatos, élénk. Csak az szidja aki nem kóstolt mást.
jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Olasz
jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!