Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Uborka? Vagy esetleg cukkini?

Uborka? Vagy esetleg cukkini?

Figyelt kérdés
Az m1-en megy egy koreai sorozat, a Királyi ház titkai. Ebben láttam többször is egy ételt. Uborka vagy cukkini lehet, úgy láttam rántották. Ha valaki esetleg tudna pontosítani, hogy mi az és hogyan kell elkészíteni, azt nagyon megköszönném :)
2011. máj. 17. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
soha nem láttam a sorozatot, de a cukkinit szokták rántani
2011. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tinker Bell ***** válasza:
Valószínűleg cukkini. Én ugyanúgy csinálom, mint a padlizsánt. Megmosom, meghámozom, felkarikázom, megsózom, borsozom, panírozom (liszt, tojás, zsemlemorzsa) és forró olajban megsütöm.
2011. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
annyi, hogy nem szoktam hámozni. Általában elég zsenge, csak a nagyon öreg cukkinit kell meghámozni
2011. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2011. máj. 18. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!