Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » A német nutellaról lenne pár...

A német nutellaról lenne pár kerdesem?

Figyelt kérdés
Mekkora ott a legnagyobb kiszerelés? Finomabb? Miben másabb mint a magyarorszagon kapható?
2015. aug. 27. 20:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Én már hoztam haza német nutellát és a magyar mellé tettem. Egyértelmű volt, hogy a német színe sötétebb és az íze is valamilyen szinten gazdagabb volt.


Legnagyobb kiszerelést nem tudom.

2015. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nézd, én Németországban élek már jópár éve, de nem hiszem, hogy finomabb lenne, mint az otthoni. Szerintem pont ugyanolyan. Nyilván a kiszerelés is.
2015. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Finomabb, én amit eddig legnagyobbat láttam az két kg-os kiszerelés volt, ilyen jó nagy üveg. :)
2015. aug. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Akkor biztos színvak vagyok ugye ? Rakta már egymás mellé a kettőt és kóstolta az aki itt okoskodik ? #1 es voltam...
2015. aug. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Az oké, hogy egymásmellé tettél 2-t, de az alapján levonni egy ilyen következtetést?


AZ a német nutella jobb volt, mint AZ a magyar nutella, AMIT egymás mellé tettél.


Nem hiszem, hogy tökéletesen állandó minőségben tudják gyártani a nutellát. Tehát nehéz összehasonlítani...

2015. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

De igen egy ilyen vállalatnál komoly minőségi előírások vannak. Ha minden üveg más ízű ennyi erővel a Tesco mogyorókrém is eltalálhatja véletlenül a Nutella ízét.


Amúgy meg nem tudom mért van vita. Tessék összehasonlítani a Milkát, a Coca Colát meg csomó más külföldi termékeket itthon és ahonnan jöttek, lesznek különbségek.

2015. aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Én nemátom a különbséget esküszöm... Régóta kint élek, évi 3-4 hetet viszont otthon vagyok, nekem sosem tűnt fel hogy valami silányabb lenne.

Ez szerintem már valami fétis otthon, a lenor öblítőnél is ez a mániájuk meg. Kb. Mindenről ezt mondják....

2015. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
+ még annyit, hogy különbségek persze, hogy vannak, mert más beszállítók vannak minden orszàgban így az alapanyag is változik. De az, hogy nem egyforma a színe nem egyenlő azzal, hogy szarabb.
2015. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

Áh nem állandó minőségben gyártják... komolyan szerinted úgy van, hogy most egy kicsit több abból agy kevesebb amazból? Grammra pontosan kimért adagok vannak minden összetevőből és minőségi követelmények, ráadásl gépesített folyamat az egész, vajon mi változna?


A más országban készültek között meg azért van különbség mert sokszor kicsit más az összetétel vagy épp az arányok, és ez nem csak a Nutellánál van így.

2015. aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

"Áh nem állandó minőségben gyártják... komolyan szerinted úgy van, hogy most egy kicsit több abból agy kevesebb amazból? Grammra pontosan kimért adagok vannak minden összetevőből és minőségi követelmények, ráadásl gépesített folyamat az egész, vajon mi változna? "


Esetleg a mogyoró minősége?!

2015. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!