Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Szerintetek melyik Európa...

Szerintetek melyik Európa legROSSZabb konyhája?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 19:04
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%
Elozo voltam: marmint Mo.-n silany az alapanyag.
2016. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
60%

Milyen alapanyag silány Mo-on? Attól függ, hogy hol veszed, mint mindenben.


Bécsben magyar marhahúst árulnak drágán, és van hülye magyar, aki odajár megvenni az "osztrák" marhahúst, mert az jobb.


Az elfogultság megvakít.

2016. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Amig a felvagottakban alig van hus, annal inkabb szoja, cukor, E-szam, amig a zsemle belseje ures, amig a tej nem savanyodik, hanem rohad, addig hagyjuk ezt a magyar elelmiszeripar iranti romantikazast :)
2016. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%
A nagyvárosi ellátás tényleg silány. Már ami az alapanyagok minőségét illeti. viszont vidéken, tényleg jobb az alapanyag. Igyekeznek többnyire helyi termelőktől beszerezni az alapanyagokat. Én még itt nem találkoztam üres zsemlével, vagy kiflivel. S a helyi termelői boltból, amely saját vágóhíddal is rendelkezik beszerzett húsok elképesztően finomak. Azokat is a helyi gazdáktól szerzik be. 8-10 km-re van egy mangalica telep is és egy nagy halastó is. Megközelítőleg az élelmiszerek 60-70% helyi termelésből van.
2016. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. S az árak is jóval olcsóbbak itt mint Budapest. Budapesti születésű vagyok 33 évig ott éltem, s mg ott mire bevásároltam otthagytam a pénztárnál 10 ezer forintot, addig abból a 10 ezerből itt kétszer, néha két és félszer több mindent tudtam megvásárolni.
2016. máj. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%

19.43.

A magyar élelmiszeripar szabványai sokkal szigorúbbak, mint a nem magyaré.

A szójaadalékok, tartósítók, színezők -nézd csak meg- főleg külföldön gyártottakban vannak.

Persze csalhatnak is, de az nem a magyar élelmiszeripart minősíti.

2016. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem beszélve a génmódosított termékekről, amelyek teljesen tiltottak nálunk. AZ USA többször is próbált lobbizni az EU-ban, hogy a génmódosított termékeket, élelmiszer-alapanyagokat itt is forgalmazhassák. De eddig mindig megbukott a kezdeményezésük.
2016. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
61%
A finn.Ez eléggé köztudott dolog.
2018. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!