Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Milyen gyakran szoktál kínai...

Milyen gyakran szoktál kínai kajáldába/étterembe járni? Mit szoktál ott enni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 12:07
1 2
 11/18 szaszaa11 ***** válasza:
91%
Én még Sosem voltam de a wokban sült dolgokat próbáltam már mezei snassz éttermekben, és az nekem nagyon ízlett. :)
2016. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Változó, pl. most már vagy három hónapja nem voltam, máskor van, hogy hetente ( ez attól függ, hogy kell- e mennünk oda ahol jó kínais van vagy sem).

Csípős leves, tavaszi tekercs, illatos omlós csirke, mézes szezámos csirke, valami raguszerű amiben zöldbab és fafülegomba is van, tojásos rizs, sült banán, mézes dió szokott a menü lenni, természetesen nem mind egyszerre, de 4-5 féle a felsoroltakból bizto, mert családilag eszünk ott(4en)

2016. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%
Csak ahoz a kajához van gusztusom amit magam főzök,valamint olyan családtagom főztjéhez,amelyről tudom,hogy tisztán és egészségesen főzte.Én még azt sem szeretem,ha főzés közben kóstolgatva az összenyálazott kanállal nyúlnak bele a kajába.Magam után is lemosom a kanalat,úgy kavargatok,nyúlok bele újból.A másik ok,hogy megtudtam,a kínaiak valami nagyon jó ízű ízfokozót használnak,ami mérgező hatású.Nincs arra szükségem,hogy 5-10 év múlva azért legyek gyógyíthatatlan beteg,mert kínai kajáztam.
2016. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
28%

Ha látnátok a kínai gyorséttermek konyháját, soha többet nem ennétek ott!!!

Az az egy szerencséjük, hogy mindent átsütnek-forrósítanak a tálalás előtt, ezért úszták meg, hogy onnan még nem indult ételfertőzés!

2016. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19%
Egyszer már voltam a 33 év alatt. Talán halálom előtt még betérek egyszer, ha fizetni is fognak érte.
2016. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Tök változó, van, hogy többhavonta egyszer, van, hogy hetente többször.

Szinte mindent szeretek, nem emlékszem nagyon negatív kínai élményre. Kedvenceim a mézes-szezámmagos csirke, a szecsuáni, meg a gung-bao csirke, köretnek pedig szinte mindig rizstésztát, néha zöldséges sült tésztát fogyasztok.


A retardáltnak pedig üzenem, hogy egyrészt k*rvára elfelejtettek a kérdésre érdemben válaszolni, kizárólag veszekedni jöttek ide ami nem épp az oldal elsődleges funkciójának szakszerű kielégítése, másrészt egészen véletlen láttam már kínai étterem konyhát belülről és semmi negatívat nem tapasztaltam, ellenben biztosan tudok egy magyar étteremről, akik notóriusan romlott alapanyagból dolgoznak, épp csak rájuk senki nem tekint előítélettel valami különös csoda folytán. Plusz nem teljesen releváns, de azon két kínai étterem, ahova kifejezetten gyakran járok, ott tulajok olyan végtelenül rendesek és közvetlenek, hogy már csak azért is gyakrabban járok hozzájuk, mint bármilyen más gyorsétterembe.

2016. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
52%

SOHA!


Az indiai kajától úgy megy a hasam és úgy puffadok, hogy majd szét robbanok!

2019. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
49%
Ma olvasom megbizható helyen /444/ hogy a kinaiak a macskahust disznő, vagy kolbászként adják el. Kutyust is. Nos,ha ők hozzánk importálnak minden xart,honnan vagyok én biztositva, hogy nem kerül-e ide, mondjuk macskakolbász? Én nem vahyok veszélyben, mert utálom a kinai kaját.
2023. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!